Zbiórka Drzwi do stajni,które nie zabiją - miniaturka zdjęcia

Drzwi do stajni,które nie zabiją Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Drzwi do stajni,które nie zabiją - zdjęcie główne

Drzwi do stajni,które nie zabiją

0 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Witajcie, 

Nazywam się Marta i prowadzę stajnię w imieniu Stowarzyszenia. Jest to spełnienie moich marzeń. 

Nasze szwadronowe konie zarabiają na jej utrzymanie, moja praca zarabia na jej utrzymanie. 

Postanowiłam zwrócić się do Was jednak o wsparcie. W stajni mamy stare, niebezpieczne drzwi, które należałoby jak najszybciej wymienić. Jednak koszt profesjonalnych drzwi do stajni strasznie nas przerósł. Jest to "jedyne" 9000 zł. 

Nasza stajnia ma charakter edukacyjny i rodzinny. Przebywa w niej dużo rodzin z dziećmi. Już kilka razy były przypadki, że ratowałam je przed przytrzaśnięciem. Jak wieje wiatr, to się same otwierają lub z pełnym impetem zamykają. 

Wiem, że prośba jest  błaha w stosunku o prośbę na leczenie chorych dzieci, ale postanowiłam spróbować ... może ktoś z Państwa będzie chciał wesprzeć stowarzyszenie. 

A może ktoś by chciał nam taką bramę wykonać :) 

Z góry bardzo dziękujemy :) 

OPIS BRAMY z firmy Gillmet:

Brama z konstrukcji stalowej, ocynkowanej lub malowanej metodą proszkową.

Wypełnienie deską sosnową, deską szlachetną lub deską kompozytową.

Krata stalowa, ocynkowana lub malowana.

Wyposażenie dodatkowe:

•zasuwa,

•zamek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij