Zbiórka Drzwi do stajni,które nie zabiją - miniaturka zdjęcia

Drzwi do stajni,które nie zabiją

Zbiórka Drzwi do stajni,które nie zabiją - zdjęcie główne

Drzwi do stajni,które nie zabiją

0 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Witajcie, 

Nazywam się Marta i prowadzę stajnię w imieniu Stowarzyszenia. Jest to spełnienie moich marzeń. 

Nasze szwadronowe konie zarabiają na jej utrzymanie, moja praca zarabia na jej utrzymanie. 

Postanowiłam zwrócić się do Was jednak o wsparcie. W stajni mamy stare, niebezpieczne drzwi, które należałoby jak najszybciej wymienić. Jednak koszt profesjonalnych drzwi do stajni strasznie nas przerósł. Jest to "jedyne" 9000 zł. 

Nasza stajnia ma charakter edukacyjny i rodzinny. Przebywa w niej dużo rodzin z dziećmi. Już kilka razy były przypadki, że ratowałam je przed przytrzaśnięciem. Jak wieje wiatr, to się same otwierają lub z pełnym impetem zamykają. 

Wiem, że prośba jest  błaha w stosunku o prośbę na leczenie chorych dzieci, ale postanowiłam spróbować ... może ktoś z Państwa będzie chciał wesprzeć stowarzyszenie. 

A może ktoś by chciał nam taką bramę wykonać :) 

Z góry bardzo dziękujemy :) 

OPIS BRAMY z firmy Gillmet:

Brama z konstrukcji stalowej, ocynkowanej lub malowanej metodą proszkową.

Wypełnienie deską sosnową, deską szlachetną lub deską kompozytową.

Krata stalowa, ocynkowana lub malowana.

Wyposażenie dodatkowe:

•zasuwa,

•zamek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij