Zbiórka Brooklyn musi żyć! - zdjęcie główne

Brooklyn musi żyć!

1 070 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Brooklyn odszedł za Tęczowy Most 14.08.2018 roku [*]

Nie udało się :( 

Jesteśmy pogrążeni w żałobie i żalu... Nie mogliśmy zrobić nic więcej, mimo pomocy wspaniałych lekarzy i Waszego wsparcia, za które ogromnie dziękujemy.

________________________________________________

Brooklyn to kot, który jako maleństwo został znaleziony przy śmietniku w Dywitach. Jako mały dziki kotek błąkał się wraz z rodzeństwem. Dzięki pomocy Pań, które opiekują się kotami w miejscowości, został zabezpieczony, trafił do lecznicy weterynaryjnej i pod nasze skrzydła. Udało się znaleźć mu wspaniały dom w Warszawie, dokąd pojechał i gdzie wiódł szczęśliwe spokojne życie. Do czasu, gdy opiekunów zaniepokoiło jego zachowanie.

Kot miał problemy oddechowe i duszności, szybko się męczył, był osowiały.

W wyniku przeprowadzonych badań diagnostycznych i poddaniu go całodobowej obserwacji oraz wszelkim niezbędnym badaniom, w tym rtg, badania krwi, itd. okazało się, że kotek ma bardzo chore serduszko.

W obrazie rtg z dnia 15.02.2018  klatki piersiowej stwierdzono brak obecności sylwetki serca, zatarcie struktur (liczne nakładające się cienie) w przednich i tylnych płatach płucnych. Podejrzenie obecności przepukliny przeponowej.

Brooklyn musi zostać zoperowany, bo tylko to pozwoli mu dłużej żyć. Serduszko jest zbyt obciążone i w wyniku tego kot nie jest w stanie normalnie funkcjonować.

Koszty diagnostyki i dotychczasowego leczenia były ogromne, dlatego prosimy Was o pomoc w uratowaniu życia i zdrowia Brooklyna. On musi żyć!

Koszt operacji w Warszawie to kwota około 1200 zł plus opieka (wizyty, ewentualne leki) po zabiegu, operacja musi być wykonana w pełnym znieczuleniu z podłączeniem do respiratora, sama narkoza wziewna i farmakologiczna nie wystarczy. Operacja powinna odbyć się jak najszybciej, wstępne terminy są na 28 lutego i do tego czasu musimy uzbierać niezbędną kwotę.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, za którą z góry dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt - awatar

  Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt

  16.03.2018
  16.03.2018

  Brooklyn odszedł za Tęczowy Most 14.08.2018 roku [*]

  Nie udało się :(

  Jesteśmy pogrążeni w żałobie i żalu... Nie mogliśmy zrobić nic więcej, mimo pomocy wspaniałych lekarzy i Waszego wsparcia, za które ogromnie dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 13 143

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Renata - awatar

  Renata

  03.03.2018
  03.03.2018

  Powodzenia kotku. Mam specjalny sentyment do kotków z Dywit.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.2018
  25.02.2018

  Trzymamy kciuki za Ciebie!

 • Katarzyna Kuziemska - awatar

  Katarzyna Kuziemska

  20.02.2018
  20.02.2018

  wpłacone co nieco

 • Monika - awatar

  Monika

  20.02.2018
  20.02.2018

  zdrowiej, koteczku

1 070 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Urszula Wiśniewska - awatar
Urszula Wiśniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata - awatar
Renata
100
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Krzyszkowska - awatar
Kasia Krzyszkowska
32

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij