Zbiórka Brooklyn musi żyć! - miniaturka zdjęcia

Brooklyn musi żyć!

Zbiórka Brooklyn musi żyć! - zdjęcie główne

Brooklyn musi żyć!

1 070 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Brooklyn odszedł za Tęczowy Most 14.08.2018 roku [*]

Nie udało się :( 

Jesteśmy pogrążeni w żałobie i żalu... Nie mogliśmy zrobić nic więcej, mimo pomocy wspaniałych lekarzy i Waszego wsparcia, za które ogromnie dziękujemy.

________________________________________________

Brooklyn to kot, który jako maleństwo został znaleziony przy śmietniku w Dywitach. Jako mały dziki kotek błąkał się wraz z rodzeństwem. Dzięki pomocy Pań, które opiekują się kotami w miejscowości, został zabezpieczony, trafił do lecznicy weterynaryjnej i pod nasze skrzydła. Udało się znaleźć mu wspaniały dom w Warszawie, dokąd pojechał i gdzie wiódł szczęśliwe spokojne życie. Do czasu, gdy opiekunów zaniepokoiło jego zachowanie.

Kot miał problemy oddechowe i duszności, szybko się męczył, był osowiały.

W wyniku przeprowadzonych badań diagnostycznych i poddaniu go całodobowej obserwacji oraz wszelkim niezbędnym badaniom, w tym rtg, badania krwi, itd. okazało się, że kotek ma bardzo chore serduszko.

W obrazie rtg z dnia 15.02.2018  klatki piersiowej stwierdzono brak obecności sylwetki serca, zatarcie struktur (liczne nakładające się cienie) w przednich i tylnych płatach płucnych. Podejrzenie obecności przepukliny przeponowej.

Brooklyn musi zostać zoperowany, bo tylko to pozwoli mu dłużej żyć. Serduszko jest zbyt obciążone i w wyniku tego kot nie jest w stanie normalnie funkcjonować.

Koszty diagnostyki i dotychczasowego leczenia były ogromne, dlatego prosimy Was o pomoc w uratowaniu życia i zdrowia Brooklyna. On musi żyć!

Koszt operacji w Warszawie to kwota około 1200 zł plus opieka (wizyty, ewentualne leki) po zabiegu, operacja musi być wykonana w pełnym znieczuleniu z podłączeniem do respiratora, sama narkoza wziewna i farmakologiczna nie wystarczy. Operacja powinna odbyć się jak najszybciej, wstępne terminy są na 28 lutego i do tego czasu musimy uzbierać niezbędną kwotę.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, za którą z góry dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt - awatar

  Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt

  16.03.18
  16.03.18

  Brooklyn odszedł za Tęczowy Most 14.08.2018 roku [*] Nie udało się :( Jesteśmy pogrążeni w żałobie i żalu... Nie mogliśmy zrobić nic więcej, mimo pomocy wspaniałych lekarzy i Waszego wsparcia, za które ogromnie dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 13 143

Komentarze


 • Renata - awatar

  Renata

  03.03.18
  03.03.18

  Powodzenia kotku. Mam specjalny sentyment do kotków z Dywit.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.18
  25.02.18

  Trzymamy kciuki za Ciebie!

 • Katarzyna Kuziemska - awatar

  Katarzyna Kuziemska

  20.02.18
  20.02.18

  wpłacone co nieco

 • Monika - awatar

  Monika

  20.02.18
  20.02.18

  zdrowiej, koteczku

1 070 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Urszula Wiśniewska - awatar
Urszula Wiśniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata - awatar
Renata
100
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Krzyszkowska - awatar
Kasia Krzyszkowska
32

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij