Zbiórka Browar Kraftowy/Rzemieślniczy - miniaturka zdjęcia

Browar Kraftowy/Rzemieślniczy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Browar Kraftowy/Rzemieślniczy - zdjęcie główne

Browar Kraftowy/Rzemieślniczy

65 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Kali - awatar

Pawel Kali

Organizator zbiórki

Cześć, skoro tu trafiłeś to oznacza, że albo nas znasz i może nawet już miałeś okazję wypić browar naszej produkcji albo za niedługo nas poznasz. Niemniej, jesteśmy pewni, że łączy nas chociaż jedna rzecz, a jest nią oczywiście piwo. 

Jesteśmy trójką przyjaciół. Pierwszy z nas Paweł, mąż i ojciec całej gromadki dzieci. Najstarszy według metryki, co łączy się z jego najdłuższym stażem w piciu piwa.  Drugi Paweł, jeszcze nie żonaty, ale kto wie? To u niego rozpoczęła się wspólna przygoda z browarnictwem, a jego mieszkanie stało się naszą mała fabryką. Ostatni to Marcin, mąż i szczęśliwy przyszły tata. Człowiek, którego po prostu nie da się nie lubić. Tylko do dzisiaj nie wiemy czy wynika to ze strachu przed jego wyglądem, brodą i tatuażami, czy jednak z ogromnego poczucia humoru, jakie posiada. 

Połączyła nas pasja do piwa, chęć odkrywania nowych smaków i kiedy sklepowe półki z piwami przestały nas zaskakiwać zadaliśmy sobie pierwsze ważne pytanie: A może by tak uwarzyć swoje piwo? Od tamtego czasu minęło kilka lat i przelało się kilka tysięcy litrów piwa. Kiedy znajomi chwalili jakość i smak naszych piw zadalismy sobie drugie ważne pytanie: A może by tak podzielić się tym co tak kochamy z większą liczbą osób? I tym sposobem jesteśmy w tym miejscu i liczymy na Twoje wsparcie.

Na obecną chwilę w zależności od tego co i według jakiej receptury warzymy jesteśmy w stanie przygotowywać od 6 do 8 warek piwa miesięczne, co daje ok 150 litrów. Wartość ta wynika z barier fizycznych, takich jak chociażby brak wystarczającej ilości lodówek, które są niezbędne w procesie produkcji piwa, a różnica nawet jednego stopnia potrafi w znaczący sposób wpłynąć na efekt końcowy i to jakie piwo uzyskamy. 

Spoglądając w przyszłość, chcielibyśmy zostać browarem kontaktowym i wypuścić nasz produkt na rynek, produkt o JAKOŚCI i SMAKU jakiego my nie znaleźliśmy nigdzie indziej i Ty pewnie też nie znajdziesz dopóki nie dasz nam szansy na dalszy rozwój.

Środki ze zbiórki chcielibyśmy przeznaczyć na formalne otworzenie naszej firmy ( koncesje , pozwolenia), wytworzenie pierwszych partii naszego piwa oraz stworzenie sieci dystrybucji na większa skalę.

Każdej osobie , która nas wspomoże odwdzięczymy się jak tylko nasz złoty trunek pojawi się na rynku A dla ciekawych poniżej opis kilku naszych najlepszych produktów:

Witbier, czyli klasyczny belgijski styl piwa pszenicznego, którego niemal biała barwa i mętność wyróżnia go spośród innych stylów. Niesamowicie rześkie, idealne na upały piwo cechuje się typowym smakiem piw pszenicznych, a także wyraźną cytrusowością dzięki zastosowaniu skórek pomarańczy oraz ziaren kolendry, które wnoszą nuty delikatnie cytrusowe oraz przyprawowe. Receptura dopieszczona w każdym calu, ot to ulubiony styl piwa ukochanej jednego z nas więc nie może być inaczej

Black IPA i niech Cię nie zmyli jej ciemny kolor! IPA z wykorzystaniem słodu czekoladowego wnosi nas na nowy poziom piwnych smaków. Słodkawy smak czekolady i wyraźna paloność piwa kontrowana jest solidną goryczką typową dla India Pale Ale. Aromat chmielu wybija się ponad wszystko, ale z każdym łykiem będziesz czuć coraz więcej deserowych walorów tego piwa. 

West Coast IPA, któremu zdecydowana przewaga amerykańskich chmieli nadaje wyjątkową goryczkową moc. Aromaty i smaki przeplatają owoce cytrusowe, tropikalne, a także żywiczne i leśne. Solidna baza słodowa uzupełnia głębokość smaków i jego rześkość. Tylko dla prawdziwych hopheadów, nie bojących się uderzeni goryczy w podniebienie.

NZ IPA to nowofalowa odmiana India Pale Ale bazująca na zastosowaniu nowozelandzkich odmian chmielu, które wnoszą aromaty cytrusów, owoców tropikalnych, a także nut delikatnie kwiatowych. Goryczka w tym piwie jest zbalansowana ze słodyczą. NZ IPA jest dosyć jasna w porównaniu do innych rodzajów IPA, gdyż zastosowaliśmy tylko dwie odmiany słodu jęczmiennego. Jest to browar który po raz pierwszy uwarzyliśmy stosunkowo niedawno, ale od razu stał się naszym faworytem.

Mamy ogromną nadzieję, że niedługo i Ty siądziesz przy piwie naszej produkcji i równie jak My będziesz nim zachwycony mając poczucie, że jesteś jego częścią.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
65 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Kali - awatar

Pawel Kali

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij