Zbiórka Na pobyt podczas leczenia Bruna - zdjęcie główne

Na pobyt podczas leczenia Bruna

56 893 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 647 osób
Wpłać teraz
 
Oskar Waszczuk - awatar

Oskar Waszczuk

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami 2-letniego Bruna który urodził się bez kości piszczelowych w nóżkach. W Polsce chcą Brunowi obciąć nogi i grozi mu protezowanie do końca życia. Jedyną szansą na to by Syn mógł chodzić są 3 operacje które muszą być wykonane między 2 a 3 rokiem życia w Stanach Zjednoczonych, zostały one wycenionione  na 300 000 USD. 

Zbiorke na operację otworzyliśmy w Czerwcu 2019r, zakończyła sie ona sukcesem w Kwietniu tego roku. Dzięki ogromnym sercom darczyńców i wspaniałe nagłośnienie zbiórki, nasz synek będzie chodził za co z całego serca dziękujemy. Udało zebrać się nawet 80 000 zł nadwyżki, która miała zostać przeznaczona na nasz roczny pobyt w USA. 

Niestety po ogłoszeniu epidemi sytuacja na całym świecie się ogromnie zmieniła i to również dotknęło też nas. Kurs dolara skoczył gigantycznie do góry, przez co zabrakło nam na operację, cała nadwyżka poszła na koszty leczenia. Oprócz tego musieliśmy jeszcze raz otworzyć zbiorke i dozbierać prawie 35 000 zł. Na szczęście nasze anioły nas nie opuściły i po raz drugi Zbiórka zakończyła się szczęśliwie. Po raz drugi na naszej zbiórce wybiło 100%. Ogromnie cieszyliśmy że ze możemy już ustalić termin pierwszej operacji, który został ustalony na 11 Czerwca tego roku. Zaczęliśmy szukać mieszkania, samochodu bez którego nie ma możliwości poruszać się po Stanach Zjednoczonych z niepełnosprawnym ruchowo dzieckiem. Otworzyliśmy konto w Caritasie by drużyna Bruna mogła nas wspomóc jeszcze troszkę symbolicznymi kwotami i cała suma miała zostać przelana chociażby na mieszkanie. 

Kiedy wszystko zapowiadało sie pięknie podpisywanie umowy wynajmu mieszkania, kupna auta na czas pobytu, została przełożona operacja na 27 Października tego roku. Bruno 25 Czerwca skończył 2 lata, ma starszego brata z którym już chce biegać. Na myśl że musi jeszcze trochę poczekać serce nam pękło. On tak bardzo chciałby już chodzić, bez operacji jest to niemożliwe. Były też tego plusy więcej czasu na uzbieranie pieniążków na roczny pobyt w Stanach. Musieliśmy przełożyć datę wynajmu mieszkania co równało się z wpłatą środków na "przytrzymanie" nam mieszkania na Październik. Straciliśmy samochód, właściciel ze względu na sytuacje W Stanach jak i na całym świecie musiał sprzedać auto jak najszybciej i nie mógł czekać aż do Października na nas, ponieważ z USA wyjeżdżał. Znowu skrzydła podcięte. 

Czas zleciał, my robimy wszystko by nasze dziecko chodziło lecz musimy poprosić Was o wsparcie jeszcze raz. Boimy się że ze względu na pieniądze nie wyjedziemy by ratować nóżki Bruna. Kredyt, liczenie datków z puszek, konto w Caritasie, dużo imprez charytatywnych dla Bruna zostało odwołanych ze względu np. na obostrzenia w Polsce. 

Mieszkanie które będziemy wynajmować kosztuje 1 900$ miesięcznie co daje ok. 80-90 tys zł przez cały nasz pobyt. Samochód ok 20 tys zł, co wiąże też ze sobą ubezpieczenie auta, zarejestrowanie go. Opłacenie biletów ok. 19 tys zł. 

Obecnie mieszkanie też wynajmujemy, jest nam ciężko odkładać pieniążki chociaż robimy co możemy. Zadłużyliśmy się z każdej strony by nasz syn postawił swoje pierwsze kroki jeszcze w tym roku. Rodzina pomogła już na tyle ile mogła i nie są nam w stanie więcej pomóc. Jest nam bardzo ciężko, a na myśl że Bruno miałby teraz nie polecieć z nami by mieć to co my mamy na codzień - nogi, powoduje że czujemy się bardziej za to odpowiedzialni. 

Kochani bardzo proszę o pomoc dla mojej rodziny, dzięki Wam będzie nam lżej utrzymać sie podczas leczenia nóżek Bruna. 

Dziękujemy Rodzice ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina Witek - awatar

  Karolina Witek

  16.11.20
  16.11.20

  Życzymy zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowie:-) Jesteś Bardzo dzielnym Chłopcem:-)

 • Ola I. - awatar

  Ola I.

  12.11.20
  12.11.20

  Buziaczki dla Ciebie, Bruno :-* Jestem z Tobą :-*

 • Joanna - awatar

  Joanna

  08.11.20
  08.11.20

  Ogłaszam zdrowie w imieniu Jezusa ! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.20
  07.11.20

  Dużo Zdrowka MALUSZKU!😘🙂

 • Sławomir Roman - awatar

  Sławomir Roman

  07.11.20
  07.11.20

  Zdrowia Młody Przyjaciela!!!!😍

56 893 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 647 osób
Wpłać teraz
 
Oskar Waszczuk - awatar

Oskar Waszczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 647

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Hojnowski - awatar
Marcin Hojnowski
20
Radosław Pietrzak - awatar
Radosław Pietrzak
100
damianna medyńska - awatar
damianna medyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Bogulak - awatar
Mateusz Bogulak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij