Zbiórka Artroskopia stawów Bruna - miniaturka zdjęcia

Artroskopia stawów Bruna

Zbiórka Artroskopia stawów Bruna - zdjęcie główne

Artroskopia stawów Bruna

1 125 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Rom Sze - awatar

Rom Sze

Organizator zbiórki

Cześć jestem Roman, wczoraj tj. 12.06.19 r. okazało się, że Bruno kulejący na przednią łapkę nie robi tego z byle powodu. Po zrobieniu prześwietlenia Pan psi ortopeda stwierdził, że Brunon potrzebuje leczenia obu przednich łap. Dokładniej trzeba zrobić artroskopię i wszystkie potrzebne do tego badania. Po Brunie tego nie widać, ale Pan doktor powiedział, że z czasem może być coraz gorzej i ból będzie widoczny. Odkładamy pieniądze sami, ale to troche potrwa, mamy nadzieję, że uda się zebrać trochę grosza i będziemy mogli pomóc dzikowi szybciej. Pozdrawiamy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rom Sze - awatar

  Rom Sze

  14.06.19
  14.06.19

  Kochani proszę udostępniajcie po konsultacji z lekarzem nie ma wyjścia na środę jesteśmy umówieni na zabieg artroskopii może uda nam się jeszcze parę groszy dozbierać wierzę w was i moc fejsbuka 😥

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.19
  14.06.19

  Powodzenia Bruno ♥️

 • Basia - awatar

  Basia

  13.06.19
  13.06.19

  ❤️

1 125 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Rom Sze - awatar

Rom Sze

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
klaudia - awatar
klaudia
20
Basia - awatar
Basia
26
Martyna Ł - awatar
Martyna Ł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgoś - awatar
Małgoś
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ossaa - awatar
Ossaa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij