Zbiórka Artroskopia stawów Bruna - zdjęcie główne

Artroskopia stawów Bruna

1 125 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rom Sze - awatar

Rom Sze

Organizator zbiórki

Cześć jestem Roman, wczoraj tj. 12.06.19 r. okazało się, że Bruno kulejący na przednią łapkę nie robi tego z byle powodu. Po zrobieniu prześwietlenia Pan psi ortopeda stwierdził, że Brunon potrzebuje leczenia obu przednich łap. Dokładniej trzeba zrobić artroskopię i wszystkie potrzebne do tego badania. Po Brunie tego nie widać, ale Pan doktor powiedział, że z czasem może być coraz gorzej i ból będzie widoczny. Odkładamy pieniądze sami, ale to troche potrwa, mamy nadzieję, że uda się zebrać trochę grosza i będziemy mogli pomóc dzikowi szybciej. Pozdrawiamy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rom Sze - awatar

  Rom Sze

  14.06.2019
  14.06.2019

  Kochani proszę udostępniajcie po konsultacji z lekarzem nie ma wyjścia na środę jesteśmy umówieni na zabieg artroskopii może uda nam się jeszcze parę groszy dozbierać wierzę w was i moc fejsbuka 😥

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2019
  14.06.2019

  Powodzenia Bruno ♥️

 • Basia - awatar

  Basia

  13.06.2019
  13.06.2019

  ❤️

1 125 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rom Sze - awatar

Rom Sze

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
klaudia - awatar
klaudia
20
Basia - awatar
Basia
26
Martyna Ł - awatar
Martyna Ł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgoś - awatar
Małgoś
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ossaa - awatar
Ossaa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij