Zbiórka Skrawek Nieba-Dla dzieci chorych - miniaturka zdjęcia

Skrawek Nieba-Dla dzieci chorych Jak założyć taką zbiórkę?

Skrawek Nieba-Dla dzieci chorych

0 zł  z 4 190 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Wagan - awatar

Iwona Wagan

Organizator zbiórki

Zbiórka odbywa się na rzecz warsztatów dla dzieci. Są dzieci, które mają problemy, są chore czy bardzo zamknięte w sobie.


Niektórym dzieciom ciężko się żyje i nie mogą wyjść poza szpitalny oddział, aby móc zobaczyć skrawek nieba.


Naszym zadaniem jest przeprowadzenie zajęć w:

-szpitalach

-domach dziecka

-świetlicach podwórkowych

-hospicjach

Wszędzie tam, gdzie dzieci nie tylko poczują, ale i zobaczą niebo ;) 


Tutaj sprawiamy, że czujemy niebo.


Przekazane pieniążki zostaną przeznaczone na zakup potrzebnych materiałów tj.: suchy lód, ciekły azot, kwiaty, balony, kubki, słomki, soki lub woda, ręczniki papierowe itd. 


Okazana pomoc jest dla nas bardzo ważna, możemy zaprezentować zdjęcia, na których bardzo dobrze się wszyscy bawią! Ale pamiętajmy, że inni także zechcą ;) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 190 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Wagan - awatar

Iwona Wagan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij