Zbiórka Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć

581 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paweł Guja - awatar

Paweł Guja

Organizator zbiórki

Nazywam się Paweł i chciałbym Państwa prosić o pomoc dla mojego przyjaciela Łukasza Brzęckiego. Łukasza znam od ponad 10 lat. To 34-letni miły i pogodny człowiek ale ciężko doświadczony przez los. Łukasz urodził się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Obecnie zmaga się z poważnymi powikłaniami zdrowotnymi, jakie poczyniła choroba w jego organizmie (uszkodzony wzrok, dalece zaawansowana spastyka, utrudniająca codzienne czynności życiowe). Łukasz nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, potrzebuje do codziennego poruszania pomocy rodziców oraz elekrycznego wózka inwalidzkiego, który niestety uległ poważnemu uszkodzeniu, a koszt naprawy jest nieopłacalny. Rodziny Łukasza nie stać na sfinansowanie zakupu nowego wózka, co więcej - brak obecnie środków na dotychczasowe zabiegi rehabilitacyjne, z których chory powinien korzystać 5 razy w tygodniu w 3 godzinowych sesjach aby choroba nie doprowadziła do całkowitego unieruchomienia ciała. 1h rehabilitacji to koszt 70zł, nie wspominając o cenie wózka elektrycznego, którego zakup to wydatek ok. 40000zł. Osobiście pomagam Łukaszowi co jakiś czas, ale nawet moje możliwości finansowe nie są wystarczające na obecną chwilę... 


Rodzina Łukasza jak i sam chory zostali poinformowani, o tej publikacji, za co dziękują z całego serca oraz za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia z Państwa strony

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Maciej Kiwak - awatar

  Maciej Kiwak

  01.12.2017
  01.12.2017

  Powodzenia Łukasz, trzymam kciuki :) !

 • Sebastian Zamarski - awatar

  Sebastian Zamarski

  11.08.2017
  11.08.2017

  Powodzenia Łukasz!

581 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paweł Guja - awatar

Paweł Guja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mikołaj Górka - awatar
Mikołaj Górka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mikołaj Górka - awatar
Mikołaj Górka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Maciej Kiwak - awatar
Maciej Kiwak
200
Sebastian Zamarski - awatar
Sebastian Zamarski
50
Dobra Dusza - awatar
Dobra Dusza
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij