Zbiórka Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć

Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć

331 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Guja - awatar

Paweł Guja

Organizator zbiórki

Nazywam się Paweł i chciałbym Państwa prosić o pomoc dla mojego przyjaciela Łukasza Brzęckiego. Łukasza znam od ponad 10 lat. To 34-letni miły i pogodny człowiek ale ciężko doświadczony przez los. Łukasz urodził się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Obecnie zmaga się z poważnymi powikłaniami zdrowotnymi, jakie poczyniła choroba w jego organizmie (uszkodzony wzrok, dalece zaawansowana spastyka, utrudniająca codzienne czynności życiowe). Łukasz nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, potrzebuje do codziennego poruszania pomocy rodziców oraz elekrycznego wózka inwalidzkiego, który niestety uległ poważnemu uszkodzeniu, a koszt naprawy jest nieopłacalny. Rodziny Łukasza nie stać na sfinansowanie zakupu nowego wózka, co więcej - brak obecnie środków na dotychczasowe zabiegi rehabilitacyjne, z których chory powinien korzystać 5 razy w tygodniu w 3 godzinowych sesjach aby choroba nie doprowadziła do całkowitego unieruchomienia ciała. 1h rehabilitacji to koszt 70zł, nie wspominając o cenie wózka elektrycznego, którego zakup to wydatek ok. 40000zł. Osobiście pomagam Łukaszowi co jakiś czas, ale nawet moje możliwości finansowe nie są wystarczające na obecną chwilę... 


Rodzina Łukasza jak i sam chory zostali poinformowani, o tej publikacji, za co dziękują z całego serca oraz za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia z Państwa strony

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maciej Kiwak - awatar

  Maciej Kiwak

  01.12.17
  01.12.17

  Powodzenia Łukasz, trzymam kciuki :) !

 • Sebastian Zamarski - awatar

  Sebastian Zamarski

  11.08.17
  11.08.17

  Powodzenia Łukasz!

331 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Guja - awatar

Paweł Guja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Maciej Kiwak - awatar
Maciej Kiwak
200
Sebastian Zamarski - awatar
Sebastian Zamarski
50
Dobra Dusza - awatar
Dobra Dusza
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Guja - awatar
Paweł Guja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij