Zbiórka Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Pomóżmy Łukaszowi normalnie żyć

581 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Guja - awatar

Paweł Guja

Organizator zbiórki

Nazywam się Paweł i chciałbym Państwa prosić o pomoc dla mojego przyjaciela Łukasza Brzęckiego. Łukasza znam od ponad 10 lat. To 34-letni miły i pogodny człowiek ale ciężko doświadczony przez los. Łukasz urodził się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Obecnie zmaga się z poważnymi powikłaniami zdrowotnymi, jakie poczyniła choroba w jego organizmie (uszkodzony wzrok, dalece zaawansowana spastyka, utrudniająca codzienne czynności życiowe). Łukasz nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, potrzebuje do codziennego poruszania pomocy rodziców oraz elekrycznego wózka inwalidzkiego, który niestety uległ poważnemu uszkodzeniu, a koszt naprawy jest nieopłacalny. Rodziny Łukasza nie stać na sfinansowanie zakupu nowego wózka, co więcej - brak obecnie środków na dotychczasowe zabiegi rehabilitacyjne, z których chory powinien korzystać 5 razy w tygodniu w 3 godzinowych sesjach aby choroba nie doprowadziła do całkowitego unieruchomienia ciała. 1h rehabilitacji to koszt 70zł, nie wspominając o cenie wózka elektrycznego, którego zakup to wydatek ok. 40000zł. Osobiście pomagam Łukaszowi co jakiś czas, ale nawet moje możliwości finansowe nie są wystarczające na obecną chwilę... 


Rodzina Łukasza jak i sam chory zostali poinformowani, o tej publikacji, za co dziękują z całego serca oraz za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia z Państwa strony

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maciej Kiwak - awatar

  Maciej Kiwak

  01.12.2017
  01.12.2017

  Powodzenia Łukasz, trzymam kciuki :) !

 • Sebastian Zamarski - awatar

  Sebastian Zamarski

  11.08.2017
  11.08.2017

  Powodzenia Łukasz!

581 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Guja - awatar

Paweł Guja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mikołaj Górka - awatar
Mikołaj Górka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mikołaj Górka - awatar
Mikołaj Górka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Maciej Kiwak - awatar
Maciej Kiwak
200
Sebastian Zamarski - awatar
Sebastian Zamarski
50
Dobra Dusza - awatar
Dobra Dusza
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij