Przygody Buchanki

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Woźniak - awatar

Robert Woźniak

Organizator zbiórki

Nazywam się Robert i od 2015 roku podróżuje po świecie wraz z przyjaciółmi. Brzmi jak wyznanie rozpoczynające spotkanie AA i tak trochę jest. Podróżowanie uzależnia i jest to bardzo poważnie uzależnienie, na szczęście pozytywne. Zapraszam Was do czytania mojego bloga motoryzacyjno-podróżniczego i oglądania nas na kanale YouToube - Buchanka. 

Dlaczego motoryzacyjno-…? ponieważ najważniejszym elementem mojej podróży jest towarzysząca mi w podróży maszyna. Podróżowałem już różnymi samochodami, aż spotkałem na drodze moją Buchankę.. czyli UAZa 452 „Buhanka”.

Buhanka to nic innego jak rosyjska nazwa foremkowego bochenka chleba, do którego nadwozie auta jest łudząco podobne.

Dlaczego podróżuje samochodem?

Kiedyś moje życie wyglądało jak życie każdego przeciętnego polaka, praca dom.. w pracy stresy w domu stresy – Nic fajnego. Pewnego dnia przyszedł do mnie mój przyjaciel Paweł i powiedział – „kupujemy (FSO) Poloneza i jedziemy na Złombol”. I tak właśnie zaczęła się reszta mojego życia.

Podróż autem daje pozwala mi zostawić wszystko za sobą.. oczyszcza głowę, odcina od telefonu, komputera internetu.. daje szanse naładować baterię.

A jaki jest Wasz sposób na oczyszczenie głowy? Jeżeli jeszcze go nie znacie .. wierzę w Was że go znajdziecie.. obecność na tej stronie to dobry początek.. może uda mi się wskazać Wam drogę dlatego zapraszam na nasze profile społecznościowe:
- www.buchanka.pl
- facebook.com/buchanka
- instagram.com/buchankatravellers
- YouTube.com/buchanka

W 2018 roku dołączył do mnie Jarek, który stał się najważniejszym członkiem załogi.. mechanikiem. I tak właśnie od kilku lat podróżujemy, nieustannie łatając tego potwora i bawimy się w punkowym klimacie pokazując świat ten bliższy i dalszy.

Dotychczasowe wyprawy:

- Złombol "Passo delo Stelvio", Włochy - 2015
- Złombol "Sycylica", Włochy - 2016
- Na UAZach w Świat - Kirgistan - 2017
- Buchanka na Jedwabnym Szlaku - Pamir - 2018
- Buchanka na Bałkanach - 2019

Utrzymanie UAZa i realizacja materiałów, do tanich nie należą dlatego jeżeli uważasz że to co robimy to coś fajnego - możesz dołożyć swoją cegiełkę do naszego projektu.  

Zgromadzone środki przeznaczymy na utrzymanie pojazdu, zakup sprzętu foto-video oraz realizacje kolejnych podróży.

W 2021 planujemy rozpocząć budowę nowego pojazdu UAZ Buchanka 4.0 - będzie to ciekawa modyfikacja oparta o zawieszenie Nissana Patrola i silnik z Jeepa.  Koszt takiego tworu to ponad 20 000zł, dlatego każda wpłata to kolejna ważna cegiełka dla Naszego projektu.

Chcemy dalej się rozwijać i szukać nowych wyzwań - będziemy wdzięczni za Twoją pomoc! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Woźniak - awatar

Robert Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij