Zbiórka Buddy znów na posterunku - zdjęcie główne

Buddy znów na posterunku

144 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Budziak - awatar

Małgorzata Budziak

Organizator zbiórki

BUDDY zwany Bostonem, Badylem, Brzydalem był wszędzie. Witał ludzi przechodzących za płotem, dawał znać innym psom, że on też tutaj jest i nie można przejść obojętnie. Każdy kojarzył jego donośny głos i uśmiechał się na widok tej małej mordki za krzakami. Dziś go tam nie ma, leży smutny, bezradny i bezwładny w swoim posłaniu...

Pewnego wieczoru przyszedł jak zawsze radosny i wybiegany po codziennym spacerze i nic nie wskazywało, że stało się coś złego z jego kręgosłupem. Poszedł jak zawsze spać do siebie i rano nie mógł już ruszyć nogami. Z godziny na godzinę było coraz gorzej. Weterynarz stwierdził, że to coś w rodzaju zakwasów i dał zastrzyk na wzmocnienie. Po kilku godzinach, gdy nie było już czucia w tylnych łapach,rezonans na cito i decyzja o natychmiastowej operacji ponieważ wypadł dysk i nie wiadomo czy przerwał rdzeń czy tylko mocno uciska. Nas 3,5 letni członek rodziny mógł już nigdy nie chodzić...

Na szczęście rdzeń kręgowy nie został przerwany. Mimo, iż operacja się udała, czucie nie wróciło od razu. Potrzeba teraz czasu i intensywnej rehabilitacji. Minęło kilka dni od operacji i są już pierwsze efekty. Czucie powoli wraca. Kilka razy dziennie masujemy łapy i ćwiczymy stawy. Dziś zaczynamy laseroterapię. Są bardzo duże szanse, że wróci do pełni sił, musimy mu tylko pomóc a to niestety dużo kosztuje. Same koszty operacji to około 4000 zł. Nie wiemy jak długo potrwa rehabilitacja i ile będzie kosztować, ale wiemy, że zrobimy wszystko aby nasz kochany buldożek znowu był tym samym pełnym radości rozrabiaką.

Z góry dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Budziak - awatar

  Małgorzata Budziak

  05.04.2017
  05.04.2017

  Zasłużona kolacja po ciężkiej rehabilitacji. Troszkę sam stoję :)

  Zdjęcie aktualizacji 4 121

Komentarze


 • Katarzyna Kurowska - awatar

  Katarzyna Kurowska

  06.04.2017
  06.04.2017

  Buldożku kochany! Wspieram Cię mocno! U mojej 3 letniej buldożki stało się to samo, niestety Jej już nie ma :( Ale Ty będziesz zdrowy! Trzymaj się ciepło!

144 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Budziak - awatar

Małgorzata Budziak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
15
Karolina Gołota - awatar
Karolina Gołota
20
Paulina Przybylska - awatar
Paulina Przybylska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Kurowska - awatar
Katarzyna Kurowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij