Zbiórka Buddyzm tybetański - strona - zdjęcie główne

Buddyzm tybetański - strona

820 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Miłosz Rynarzewski - awatar

Miłosz Rynarzewski

Organizator zbiórki

Kochani!

Jak co roku zbieramy na prowadzenie i rozbudowę naszej strony (domena, serwer, szablon WP, certyfikat zabezpieczeń) i na nowe projekty, które zamierzamy realizować. 

http://buddyzm-tybetanski.pl/

Koszt utrzymania strony to ok. 800 zł rocznie. 

"Buddyzm tybetański w Polsce" to całkowicie prywatna inicjatywa, nie jesteśmy związani z żadną szkoła ani instytucją. Wszystko realizujemy dzięki wysiłkowi i pieniądzom Redakcji i Waszemu corocznemu wsparciu. Dziękujemy!

Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę.

OM MANI PEME HUNG

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
820 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Miłosz Rynarzewski - awatar

Miłosz Rynarzewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Piotr Małek - awatar
Piotr Małek
20
Paweł Mirski - awatar
Paweł Mirski
100
varia varia - awatar
varia varia
20
Anonimowy Wspieracz - awatar
Anonimowy Wspieracz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel. - awatar
Daniel.
20
Piotr M - awatar
Piotr M
20
Ola_R - awatar
Ola_R
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Mirski - awatar
Paweł Mirski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij