Grażyna Masłowska
Dziękuję bardzo za każdą złotówkę, bez Was nie dam rady go uratować.
Budrys – dlaczego on?
Dlaczego dzisiaj?
Budrys przebywa w elbląskim schronisku od listopada 2019 roku.
Poznałam go w lutym tego roku. Budrys nie miał nigdy dobrego życia… Buda, łańcuch, sporadyczny kontakt z człowiekiem. Nigdy nie chodził na spacery, nie zna „normalnego” psiego życia…
Próbowałam z nim pracować, próbowałam uczyć go i przystosować do adopcji, ale niestety stan epidemii zablokował wszystko. Teraz Budrys siedzi tylko w boksie. Jest bezpieczny, ale czas ucieka, a jemu trzeba pomóc teraz!!!!
Budrys boi się ludzkiej ręki. Stara się zaufać, ale zwyczajnie się boi. Strach przed człowiekiem nie pozwala mu funkcjonować normalnie, ten strach powoduje agresje. Budrys za wszelka cenę próbuje się uwolnić, przy zapinaniu smyczy potrzebne są dwie osoby, jedna by odwrócić jego uwagę, druga, by zapiać smycz. Tak to wyglądało do tej pory.
Mimo swych problemów Budrys to piękny i wesoły pies. Tak bardzo bym chciała, by znalazł dom. Dom, w którym byłby członkiem rodziny. Dom, który traktowałby go podmiotowo, a nie jako żywy alarm…
Jego jedyną szansą w obecnym czasie jest szkolenie z behawiorystą, z którym schronisko już współpracowało. Błagam, pomóżcie mi dać szansę na dom Budrysowi. Bez specjalisty nie poradzimy sobie.
On Sobie nie poradzi sam!!!
Albo spędzi życie w małym boksie, bez spacerów i radości, a w najgorszym scenariuszu zostanie uśpiony.
Miesięczny koszt pobytu Budrysa u szkoleniowca to 500 zł.
Proszę dajmy mu szansę!!! Uda nam się uratować Budrysa!!!
Aktualizacja:
Po pierwszym miesiącu wiem, że praca z Budrysem będzie długa.
Informacje jakie mamy na dzien dzisiejszy:
"Budrys-pies nadpobudliwy,wykazujący wiele reakcji lękowych zwłaszcza na dźwięki, wykazuje wiele zachowań psa łańcuchowego ,,nadwrażliwy na dotyk zwłaszcza w okolicach karku ,wykazuje tendencję do ucieczek, broni zasobów."
Budrys nie potrafi sie skupić, jest zniszczonym psem z charakterem tłumionym przemocą.
Tylko praca z behawiorysta daje nadzieje na uratowanie go.
Dziękuję bardzo za każdą złotówkę, bez Was nie dam rady go uratować.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: