Zbiórka Centrum Opieki Wytchnieniowej - miniaturka zdjęcia

Centrum Opieki Wytchnieniowej Jak założyć taką zbiórkę?

Centrum Opieki Wytchnieniowej

27 879 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbuduj Centrum Opieki Wytchnieniowej z Fundacją Hospicyjną

Prace w Centrum Opieki Wytchnieniowej już ruszyły. Na teren budowy wjechał ciężki sprzęt, a postępy widać gołym okiem. COW to jedna
z ważniejszych inwestycji, jakie zainicjowano w ostatnim czasie z myślą
o przewlekle chorych mieszkańcach Pomorza, a przede wszystkim o ich opiekunach. O tym, jak szybko zostanie ona zrealizowana, i jak finalnie będzie wyglądać – jak to zazwyczaj bywa – zadecydują przeznaczone na nią środki finansowe. Te zaś w dużej mierze zależą od hojności Darczyńców, którzy wesprą budowę ośrodka.


Wesprzyj budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej
Fundacja Hospicyjna od wielu lat towarzyszy ciężko chorym dzieciom
i dorosłym oraz ich rodzinom. Zespół Fundacji, jak mało kto, wie, z czym zmagają się na co dzień opiekunowie osób chorych, i jak ważna jest, dziś dla większości z nich nieosiągalna, szansa na jakikolwiek odpoczynek. Odpowiedzią na ich najbardziej ludzkie potrzeby ma być właśnie Centrum Opieki Wytchnieniowej. To tu znajdą profesjonalną pomoc w opiece nad bliskim i możliwość znalezienia chwili wytchnienia dla siebie.
Budowa centrum nie byłaby jednak możliwa bez wsparcia Darczyńców. Fundacja Hospicyjna, pod której skrzydłami powstaje ośrodek, równolegle odpowiada za Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC, Poradnię Medycyny Paliatywnej, Hospicyjną Opiekę Perinatalną czy Akademię Walki z Rakiem. Pozyskanie funduszy na działania wszystkich tych podmiotów jest ogromnym wyzwaniem. Dlatego tak ważna jest pomoc
z zewnątrz, szczególnie teraz, kiedy Fundacja Hospicyjna znowu podniosła wysoko poprzeczkę, budując COW w Gdańsku.
Liczy się każda złotówka. Przy budowie Centrum Opieki Wytchnieniowej nieoceniona jest każda pomoc – ta od osób prywatnych, jak i firm, organizacji czy instytucji. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
27 879 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Logo Auchan
Klienci Auchan
27 859
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij