Zbiórka Pomóżmy Gosi się obudzić ..... - zdjęcie główne

Pomóżmy Gosi się obudzić .....

81 047 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 411 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
An Na - awatar

An Na

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele, znajomi

Gosia ma 33 lata, męża i córkę której nie dane jej było nigdy zobaczyć. 30 grudnia 2019r. trafiła do szpitala żeby urodzić swoją ukochaną córeczkę. 

Maja przyszła na świat przez CC ale Gosia niestety zaraz po porodzie dostała wylew krwi do mózgu i od 31 grudnia 2019r. jest w śpiączce - w jednej chwili wszystko się zmieniło.

Gosia to młoda, energiczna kobieta, jak każdy z Nas ma swoje plany i marzenia. Niestety ciągle jeszcze nie odzyskała przytomności.  

Każdego dnia toczymy walkę żeby Gosia obudziła się i wróciła do Nas.  Wszystko jednak wymaga dużych nakładów finansowych. 

Aktualnie Gosia leży na OIOMIE w szpitalu w Opocznie jednak staramy się żeby jak najszybciej została przetransportowana do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego. Koszt leczenia tj. miesięcznego pobytu w ośrodku  - wybudzanie i rehabilitacja to około 26 tys. zł. 

Niestety nie jesteśmy w stanie w żaden sposób samodzielnie tak ogromniej dla Nas kwoty uzbierać. Dlatego prosimy Państwa o pomoc. 

Dajmy Gosi szansę na życie, na wychowywanie swojej córki.

Mówi się że nie ma ludzi niezastąpionych, jednak w tym przypadku nie wyobrażamy sobie życia bez Gosi, jej uśmiechu energii i otwartości na ludzi.

Z całego serca wierzę, że uda się zebrać sumę która pomoże Gosi w walce o powrót do zdrowia.

Jestem kuzynką Gosi, a jej mąż został poinformowany o założonej zbiórce i wyraził zgodę na taką formę pomocy. Dziękuję w imieniu swoim, Gosi oraz Mariusza za każde nawet najdrobniejsze wsparcie.

Drodzy Państwo Gosia od 7 maja przebywa w Ośrodku Rehabilitacyjnym w miejscowości Sawice.

Natomiast Maja rośnie i czeka na powrót Mamy.

PAMIĘTAJMY ŻE DOBRO POWRACA....

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • An Na - awatar

  An Na

  13.04.20
  13.04.20

  Witam, serdecznie dziękuję wszystkim, absolutnie wszystkim osobom, które wsparły Gosię udostępniając zbiórkę oraz przekazując wpłaty na konto. Kochani, Gosia nadal przebywa w szpitalu w Opocznie, została odłączona od respiratora i oddycha samodzielnie, niestety nadal jest w śpiączce. W związku z panującą w kraju sytuacją nie jest możliwe przetransportowanie jej do innego Ośrodka, cały czas z niecierpliwością czekamy na moment, w którym będzie można już umieścić Gosię w specjalistycznym Ośrodku wybudzeń. Raz jeszcze dziękujemy z całego serca. A.

Komentarze


 • Przemysław Madej - awatar

  Przemysław Madej

  22.10.21
  22.10.21

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.07.21
  02.07.21

  All the best.

 • Gosia L - awatar

  Gosia L

  02.07.21
  02.07.21

  ❤ trzymaj sie Gosia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.21
  27.03.21

  Dużo siły dla Małgosi i jej najbliższych!

 • Ilona - awatar

  Ilona

  10.03.21
  10.03.21

  Wracaj do zdrowia, dla swojej rodziny!

81 047 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 411 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
An Na - awatar

An Na

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 411

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Przemysław Madej - awatar
Przemysław Madej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Roksana Kępska - awatar
Roksana Kępska
20
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij