Zbiórka Budzimy Macieja - zdjęcie główne

Budzimy Macieja

31 770 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 372 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Trzaskulski - awatar

Krzysztof Trzaskulski

Organizator zbiórki

Zbieramy środki na leczenie i rehabilitację naszego Przyjaciela - Macieja Walenczewskiego, który 16 stycznia 2017 roku uległ groźnemu wypadkowi na górskim stoku, po którym znajdował się w stanie śpiączki, z której, dzięki m.in. Waszej pomocy, został wybudzony na specjalistycznym oddziale szpitala w Olsztynie.

Maciek od zawsze związany jest z kwidzyńskim środowiskiem sportowym. Przeszedł długą drogę od zawodnika do nauczyciela (obecnie Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie) i trenera młodych kadr koszykarskich (Mts Basket Kwidzyn).

Bardzo wysokie koszty dalszego leczenia i rehabilitacji powodują, że potrzebna jest pomoc finansowa. Liczy się każda złotówka!

Maćku... Twoja drużyna jest gotowa do walki... Dasz radę!


https://www.facebook.com/BudzimyMacieja/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Trzaskulski - awatar

  Krzysztof Trzaskulski

  29.11.2019
  29.11.2019

  W imieniu męża i swoim składam serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli, którzy postanowili w tym roku przekazać 1% podatku dochodowego za rok 2018 na rzecz mojego męża Macieja. Dzięki Państwa ofiarności i wrażliwości na ludzkie nieszczęście możliwa jest ciągła wielopłaszczyznowa rehabilitacja. Systematycznie wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne, gdzie mąż ćwiczy 6 godzin dziennie. Próbujemy również, pod okiem fachowca, nurkowania na basenie w Elblągu. Było to wielkie marzenie Maćka, które miał zrealizować latem tego roku, w którym uległ wypadkowi. Jednak marzyć należy zawsze i nigdy się nie poddawać. Za parę dni znowu udajemy się na rehabilitację do Małego Gacna. Postanowiłam, że postaram się Państwu zrelacjonować szczegółowo jak wygląda taki pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich darczyńców i ludzi tak dobrze nam życzącym! Odbieramy Waszą dobrą energię. Niech Wasze dobre uczynki powrócą do Was ze zdwojoną siłą. M.M. Walenczewscy

  Zdjęcie aktualizacji 40 535

Komentarze


 • Maciej Grzonkowski - awatar

  Maciej Grzonkowski

  04.09.2020
  04.09.2020

  Pozdrawiam

 • RAFAL GAJDAMOWICZ - awatar

  RAFAL GAJDAMOWICZ

  02.03.2019
  02.03.2019

  Nurkowanie to jedno a moich ulubionych hobby. Milo bylo czytac ze Mackowi podobalo sie byc pod woda. Nowe przezycia pomagaja. Trzymam kciuki i zycze nowych milych chwil i przezyc! Pozdrowienia. Rafal

 • Olaa - awatar

  Olaa

  01.03.2019
  01.03.2019

  Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

 • Adam Dworak - awatar

  Adam Dworak

  18.03.2018
  18.03.2018

  Pozdrawiam!

 • Adam Dworak - awatar

  Adam Dworak

  31.12.2017
  31.12.2017

  oby nowy rok przyniosl wiele radosci Panu i Rodzinie! szczesliwego nowego roku Panie Macieju!

31 770 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 372 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Trzaskulski - awatar

Krzysztof Trzaskulski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 372

Katarzyna Frelek - awatar
Katarzyna Frelek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Jarosław Przybojewski - awatar
Jarosław Przybojewski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek Waga - awatar
Jacek Waga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij