Zbiórka Bukmanka - Pandora - zdjęcie główne

Bukmanka - Pandora

90 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Siedzibą Fundacji Pandora jest Opolszczyzna , a dokładniej Brzeg. Tworząc Fundację nie przypuszczaliśmy , że będziemy zmuszeni do zakupu przyczepy dla koni , ponieważ założenie Fundacji było troszkę inne. Chcieliśmy działać głównie prawie w aspekcie koni i innych zwierząt.
Czas jednak pokazał nam , że tutaj , to za mało.
Ostatnia nasza akacja prowadzona wraz z Fundacją Dom Dla Kundelka  , dotycząca uratowania kuca , który przez wiele swoich lat ciężko pracował ciągnąc za sobą zaprzęg po 30km dzienni , otworzyła nam oczy  i ukazała jak wiele tu - na Opolszczyźnie jest miejsc podobnych do tych , skąd ratowaliśmy kuca Rubinka.
Transport po niego , musiał jechać aż z okolic Gdańska - gdyż tutaj w pobliżu nie ma fundacji i organizacji które posiadają swoje bukmanki. Owszem , są prywatne stajnie , szkółki jeździeckie - ale po 1 - albo mają do użytku własnego , albo nie chcemy mieć z nimi nic do czynienia , gdyż wiemy - gdzie wywożone są konie starsze czy chore..... :(

Z uwagi na powyższe zapadła decyzja , iż musimy zakupić bukmanke, aby w razie potrzeby nie czekać aż ewentualny transport po konia przyjedzie z drugiego końca Polski.

Nie chcemy kupować nowej , gdyż koszta są dość spore jak dla Fundacji która działa tylko z przekazywanych datków , gdyż nie mamy możliwości jeszcze otrzymywania od Państwa 1% z rozliczeń. 

Po weryfikacji ogłoszeń w całej Polsce , i kalkulacji , doszliśmy do wniosku , że przyczepka za około 10,000 zł będzie nam służyć długo , a kwestię drobnych ewentualnych napraw zrobimy sami. 

Każda złotówka jest dla nas / dla Koni ważna !

Dziękujemy za wsparcie z góry.


FUNDACJA PANDORA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Renata Wójcik - awatar
Renata Wójcik
20
Paulina Pas - awatar
Paulina Pas
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij