Zbiórka Bula z padaczką! Jest problem! - miniaturka zdjęcia

Bula z padaczką! Jest problem! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bula z padaczką! Jest problem! - zdjęcie główne

Bula z padaczką! Jest problem!

1 332 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

1.300 zł!!! 1.300 zł jest bardzo potrzebne dla eksploatowanej Buli.

To nie jej wina, że akurat ona została wybrana przez podłych ludzi do rodzenia pieniędzy w postaci szczeniaków. Bulcia ma padaczkę, z którą będzie się zmagać do końca życia :( 

Bula potrzebuje 900 zł na opłacenie rezonansu magnetycznego oraz 400 zł by zapłacić za serię badań w kierunku zespolenia wrotno-obocznego. Dzielna dziewczyna jest już po badaniu rezonansem magnetycznym oraz po obserwacji i teście stymulacji - kwasy żółciowe.

Uf! Na szczęście zespolenie nie wyszło w badaniu. Bula cierpi na epilepsję, prawdopodobnie wrodzoną. Dostaje leki przeciwpadaczkowe i jest już dużo lepiej. Ataki ustały.

Bula w typie buldożki francuskiej prosi o pomoc. Mała trafiła pod naszą opiekę parę dni temu. Już podczas transportu nienaturalnie wyginała głowę. Miała wytrzeszcz oczu i toczyła pianę z pyska. Była właścicielka twierdziła, że u niej nic takiego nie było. Bula była rozmnażana, rodziła dzieci, które mogły przejąć ten defekt po matce!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.02.2018
    11.02.2018

    Ataki padaczkowe są do opanowania, potrzebna dobra diagnoza, a to kosztuje... Zachęcam do wpłat, niech dziewczyna ma lepsze życie, ciężko "pracowała"... Każdy atak to wielkie obciążenie dla organizmu, wycieńczenie fizyczne porównywalne do przebiegnięcia maratonu dla człowieka - tak zobrazowała to nasza wetka w przypadku naszego neurologicznie problematycznego kota Marcela. Proszę pomóżmy wszyscy po parę złotych!

1 332 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
880
Kamilloel - awatar
Kamilloel
10
Justa - awatar
Justa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Bartosik - awatar
Paweł Bartosik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij