Zbiórka Buldi chce żyć! - zdjęcie główne

Buldi chce żyć!

1 212 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Gniewkowska - awatar

Kasia Gniewkowska

Organizator zbiórki

Buldi jest 3-letnim wesołym kundelkiem. A przynajmniej taki był do ostatniego poniedziałku, kiedy to zdarzył się wypadek. Na dróżce obok domu został potrącony przez wiejskiego listonosza.  Listonosz nawet się nie zatrzymał - odjechał jakby nigdy nic, mimo, że ma świadomość, że potrącił psa.

Piesek wrócił do domu o własnych siłach niestety było z nim coraz gorzej. Dzisiaj został w klinice w psim szpitalu - czeka go niestety długotrwałe leczenie oraz kosztowna diagnostyka. 

Na chwilę obecną Buldi jest sparaliżowany od szyi w dół oraz nie kontroluje swojego pęcherza - został zacewnikowany, gdyż nie opróżnia go samodzielnie.

Dzisiaj zostały wykonane 3 zdjęcia RTG oraz morfologia krwi. Kręgosłup jest cały jednakże lekarzowi nie podoba się to, jak ułożone są dwa kręgi szyjne - 5 i 6. Przestrzeń między nimi praktycznie nie istnieje. Psu albo wypada dysk albo stworzył się tam krwiak. Aby jednak dokładnie to ocenic potrebne jest wykonanie tomografii komputerowej, co jest badaniem bardzo kosztownym. Środki potrzebne są także na dalsze leczenie, pobyt psa w szpitalu oraz ewentualną rehabilitację.

Proszę, dorzućcie się do naszej zbiórki aby ten pogodny kundelek znowu mógł biegać na swoich łapkach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.20
  28.03.20

  Oby tylko wydobrzał

 • Julka - awatar

  Julka

  22.03.19
  22.03.19

  Trzymaj się piesku!

 • Kama - awatar

  Kama

  20.03.19
  20.03.19

  Powodzenia piesku!

1 212 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Gniewkowska - awatar

Kasia Gniewkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 74

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrian - awatar
Adrian
10
Jakub Popławski - awatar
Jakub Popławski
10
Piotr - awatar
Piotr
10
Agata - awatar
Agata
10
Edii - awatar
Edii
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij