Zbiórka Na domek z wolierą dla Burasa - zdjęcie główne

Na domek z wolierą dla Burasa

1 700 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Paulina Mierzejewska - awatar

Paulina Mierzejewska

Organizator zbiórki

Cześć z Was mnie zna...jestem kociarą 3ego stopnia. Nie umiem przejść obok potrzebującego zwierzaka...od kilku tygodni dokarmiam bezdomnego kota, zwykłego Burasa o cudownych oczkach. Codziennie czeka na mnie od 6.30, czeka na jedyny posiłek który ma przez cały zimny dzień. Był bardzo nieufny,strachliwy do czasu kiedy mi zaufał. Pozwolił się miziać, wywalił brzuszek. Jest bardzo pogryziony,podrapany na całym ciele. Na oku ma ranę pewnie od kociego pazura. Tylko kiedy z nim siedzę je w spokoju, boi się ludzi i boi się kotów-jest bity i przeganiany. Nie pozwala mi odejść,leci za mna na ulice, bardzo głośno i przeraźliwie miauczy,skrzeczy. Oddaje wszystko co ma za choćby jedną chwilę, jedno słowo wypowiedziane do niego...za malutką chwilę bezpieczeństwa. Nie mogę go tu zostawić. Ze względu na moją trudną sytuację mieszkalną nie mogę wziąć go do domu, dlatego chciałabym mu kupić domek ocieplany z wolierą aby mógł żyć w spokoju, żeby nie musiał żebrać o kromki suchego chleba,grzebac w śmietnikach. Nie mam takich pieniędzy więc bardzo proszę o pomoc w zebraniu kwoty. Resztę ja mu zapewnię. Będzie pod moją opieką,najlepszą jaką umiem dać. Domek będzie na podwórku,ogrodzonym,gdzie mieszkamy.

Błagam, nie dla siebie, a dla biednego kociego Burasa...

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.11.2018
    29.11.2018

    PROSZE sie ze mna skontaktoac moge mu kupic jedzoko na mc 507548718 POZDRAWIAM

1 700 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Paulina Mierzejewska - awatar

Paulina Mierzejewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Księgarnia Bezdomnego Kota - awatar
Księgarnia Bezdomnego Kota
85
JOLANTA - awatar
JOLANTA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena Tracz - awatar
Marzena Tracz
20
Iza Makowska - awatar
Iza Makowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Elżbieta Zwalińska - awatar
Elżbieta Zwalińska
20
Joanna salaputa - awatar
Joanna salaputa
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij