Zbiórka Działalność statutowa ZAP - miniaturka zdjęcia

Działalność statutowa ZAP

Zbiórka Działalność statutowa ZAP - zdjęcie główne

Działalność statutowa ZAP

1 100 zł z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Gbiorczyk - awatar

Ewa Gbiorczyk

Organizator zbiórki

Związek Artystów Plastyków w roku 2020 będzie obchodzić 30-lecie swojej działalności. Utrzymujemy się wyłącznie ze składek członkowskich. Organizujemy dużo wystaw malarstwa, fotografii, rzeźby. Zrzeszamy artystów profesjonalnych i amatorów z dużym dorobkiem artystycznym. Spotykamy się i tworzymy na plenerach, warsztatach etc. W związku z jubileuszem zbieramy fundusze m.in. na wydanie okolicznościowego albumu oraz cele działalności statutowej.Co roku członkowie naszego Stowarzyszenia bardzo licznie i chętnie biorą udział w innych akcjach charytatywnych poprzez przekazywanie swoich prac na cele dobroczynne w szkołach, kościołach czy organizacjach samorządowych. Będę ogromnie wdzięczna za Państwa pomoc,  zapraszam już na nasze jubileuszowe wystawy, o których będą oficjalne informacje stronie  www  i na fb.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Czesław Szyc - awatar

    Czesław Szyc

    05.12.19
    05.12.19

    Wpłata, album okolicznościowy ZAP. Pozdrawiam Czesław Szyc.

1 100 zł z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Gbiorczyk - awatar

Ewa Gbiorczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Lila Alicja Wysocka - awatar
Lila Alicja Wysocka
100
Mirek R - awatar
Mirek R
50
Bernadeta Pewniak - awatar
Bernadeta Pewniak
50
Basia Adamczak - awatar
Basia Adamczak
50
Małgorzata Sobieska - awatar
Małgorzata Sobieska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
J.Kania - awatar
J.Kania
200
Backa - awatar
Backa
50
Aleksandra K. - awatar
Aleksandra K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij