Zbiórka Pionizator dla Maksymiliana - zdjęcie główne

Pionizator dla Maksymiliana

2 201 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Morawska - awatar

Natalia Morawska

Organizator zbiórki

Maksymilian urodził się dnia 21.09.2015 roku z niewydolnością oddechową i zespołem wad wrodzonych przez dwa tygodnie był podłączony do aparatury, która oddychała za niego. Po miesiącu pobytu w szpitalu w Zielonej Górze dostaliśmy wypis że szpitala i skierowania do wielu specjalistów laryngologów, neurologów, kardiologów i fizjoterapeutów. Maksiu jest pod stałą opieką tych lekarzy ma obniżone napięcie mięśniowe dlatego parę razy w tygodniu jeździ do Zielonej Góry na rehabilitację dzienną . Dzięki ciągłym ćwiczeniom i rehabilitacji nadrabia czas i goni swoich rówieśników . Do prawidłowego rozwoju jest mu także potrzebny specjalistyczny sprzęt w tej chwili jest nim pionizator . Pomoże on Maksiowi uzyskać prawidłową pozycję do stania. Jest on bardzo kosztowny, dlatego zwracam się do wszystkich z uprzejmą prośbą o przelewanie pieniążków bądź udostępnianie zbiórki aby wspomóc funkcjonowanie i dalszy rozwój Maksia !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mati :) - awatar

  Mati :)

  07.09.19
  07.09.19

  Oby się wszystko udało :)

 • Ania Figoń - awatar

  Ania Figoń

  05.09.19
  05.09.19

  Pozdrawiam Was słoneczka :*

2 201 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Morawska - awatar

Natalia Morawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Wioletta Turczyn - awatar
Wioletta Turczyn
50
Magdalena Morawska - awatar
Magdalena Morawska
100
Mati :) - awatar
Mati :)
20
Ewelina Gumienna - awatar
Ewelina Gumienna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij