
Hej! Ostatnie tygodnie zimy były dosyć nieprzyjemne dla kierowców, o czym moja mama przekonała się na własnej skórze. Podczas powrotu z pracy miała lekka kolizje, ponieważ przez nieposypana drogę, wpadła w poślizg i uderzyła w drugi samochód. Niestety nasze ubezpiecznie tego nie pokrywa i musimy zapłacić dosyć wysoki mandat i naprawić samochód na własna rękę, a wiadomo jest okres po świętach i pieniążków brakuje. Dlatego zwracam się z prośba do was, pomóżmy mojej mamie uzbierać na naprawę samochodu, który jest jej niezbędny na codzień:(
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!