
Jestem po prostu zwyczajną osobą która chce w jakikolwiek pomóc fundacji zajmujacej się gryzoniami (szczury,chomiki,myszy,kroliki itd.) jest to dom tymczasowy dla porzuconych zwierzat jak i miejsce ich lecenia które niekiedy jest kosztowne i wiążące sie z dużymi kosztami przeznaczone pieniążki zostana przeznaczone na leczenie oraz zakup jedzonka i potrzebnych akcesorii co znaczy dla mnie ta zbiórka dla mnie nic ale dla zwierzaków bardzo dużo jak bardzo będę wdzieczny ja bede wdzieczny wdzieczne beda zwierzaki które niekiedy potrzebują natychmiastowego leczenia i pomocy liczy sie każdy grosz z góry dziekuje i licze na wasze dobro
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!