
Mam na imię Mariusz, mam 49lat.
Aktualnie jestem na terapii antyalkoholowej w Warszawie na ul. Kolskiej.
Nie mam domu, miejsce w którym śpię jest to schronisko dla bezdomnych. Utworzyłem tą zrzutkę żeby po ukończeniu terapii moc zakupić wszywkę alkoholową. Chcę zacząć normalnie żyć, pójść do pracy i wynająć mieszkanie. Proszę o pomoc.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!