Zbiórka Na rehabilitację i operację - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację i operację Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na rehabilitację i operację - zdjęcie główne

Na rehabilitację i operację

77 045 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciło 538 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Ołdak - awatar

Edyta Ołdak

Organizator zbiórki

Mamy juz na operacje oka!!!!!! Dzięki Wam. Jesteście najlepsi!!!!. Zbieramy dalej!!! Przed nami kolejny cel - roczna rehabilitacja naszej przyjaciółki Joanny Bylickiej!!!

Jesienią 2020 roku Joanna miała krwawienie podpajęczynówkowe, spowodowane pęknięciem tętniaka. Rozległy wylew powikłany z zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych, przykuł Asię do szpitalnego łóżka. Przez pięć miesięcy lekarze toczyli walkę o jej życie i powrót do zdrowia. 

Dzięki determinacji lekarzy i ogromnej sile charakteru, Asia znów jest w domu, ze swoją córką i gromadą psów. Początkowo cierpiąca na czterokończynowy niedowład, dziś porusza się samodzielnie na krótkich dystansach. Jest w stanie wykonywać proste czynności domowe. Codziennie przez kilka godzin intensywnie pracuje z rehabilitantką, z tą samą determinacją, którą dotąd angażowała w twórczość. 

Niestety wylew uszkodził również oko Asi. Joanna jest malarką. Utrata wzroku, to dla niej nie tylko osobisty dramat ale też odcięcie od aktywności zawodowej i samodzielności finansowej. Mamy mało czasu, w każdej chwili może odkleić się siatkówka. Koszt takiej operacji to 12 tysięcy złotych. 

Tylko że to nie cały koszt. Bo jeśli doliczyć inne zabiegi, rehabilitację, utrzymanie pomimo tego, że Joanna nie jest w stanie zarabiać.... Całość to 112 tysięcy.

Nie mniej, nie więcej. 

Niezwykle ważne jest także usprawnienie prawej ręki.  Aby Joanna mogła wrócić do zdrowia i pracy, potrzebna jest intensywna i kosztowna rehabilitacja. Od Joanny będzie wymagała wytrwałości, siły i odwagi, na którą ją stać. My możemy wesprzeć ją pieniędzmi, których teraz tak bardzo potrzebuje.

Przyjaciółki i Przyjaciele Joanny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomek - awatar

  Tomek

  23.11.2021
  23.11.2021

  Jak tylko bede mógł to zawsze coś dorzucę. Pozdrowienia

 • Agnieszka Jakusz-Gostomska - awatar

  Agnieszka Jakusz-Gostomska

  18.10.2021
  18.10.2021

  Szybkiego powrotu do zdrowia! (Agnieszka z „dziekanatu malarstwa”) trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.09.2021
  30.09.2021

  Ściskam mocno. Będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.2021
  19.05.2021

  Dużo zdrowia!!!

 • Magdalena Włodarczyk - awatar

  Magdalena Włodarczyk

  06.05.2021
  06.05.2021

  Koncert

77 045 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciło 538 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Ołdak - awatar

Edyta Ołdak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 538

Olga - awatar
Olga
20
Wiola Pierzgalska - CZAPKA Z ZIELENIAMI - awatar
Wiola Pierzgalska - CZAPKA Z ZIELENIAMI
75
Przemek Przemek - awatar
Przemek Przemek
100
Xawier Franz Chłopak alex uwu - awatar
Xawier Franz Chłopak alex uwu
500
Za obraz - awatar
Za obraz
155
Karolina Czekaj - awatar
Karolina Czekaj
150
Xawier - awatar
Xawier
320
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tom M - awatar
Tom M
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij