Zbiórka Na rehabilitację i operację - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację i operację Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na rehabilitację i operację - zdjęcie główne

Na rehabilitację i operację

78 115 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciło 547 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Ołdak - awatar

Edyta Ołdak

Organizator zbiórki

Mamy juz na operacje oka!!!!!! Dzięki Wam. Jesteście najlepsi!!!!. Zbieramy dalej!!! Przed nami kolejny cel - roczna rehabilitacja naszej przyjaciółki Joanny Bylickiej!!!

Jesienią 2020 roku Joanna miała krwawienie podpajęczynówkowe, spowodowane pęknięciem tętniaka. Rozległy wylew powikłany z zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych, przykuł Asię do szpitalnego łóżka. Przez pięć miesięcy lekarze toczyli walkę o jej życie i powrót do zdrowia. 

Dzięki determinacji lekarzy i ogromnej sile charakteru, Asia znów jest w domu, ze swoją córką i gromadą psów. Początkowo cierpiąca na czterokończynowy niedowład, dziś porusza się samodzielnie na krótkich dystansach. Jest w stanie wykonywać proste czynności domowe. Codziennie przez kilka godzin intensywnie pracuje z rehabilitantką, z tą samą determinacją, którą dotąd angażowała w twórczość. 

Niestety wylew uszkodził również oko Asi. Joanna jest malarką. Utrata wzroku, to dla niej nie tylko osobisty dramat ale też odcięcie od aktywności zawodowej i samodzielności finansowej. Mamy mało czasu, w każdej chwili może odkleić się siatkówka. Koszt takiej operacji to 12 tysięcy złotych. 

Tylko że to nie cały koszt. Bo jeśli doliczyć inne zabiegi, rehabilitację, utrzymanie pomimo tego, że Joanna nie jest w stanie zarabiać.... Całość to 112 tysięcy.

Nie mniej, nie więcej. 

Niezwykle ważne jest także usprawnienie prawej ręki.  Aby Joanna mogła wrócić do zdrowia i pracy, potrzebna jest intensywna i kosztowna rehabilitacja. Od Joanny będzie wymagała wytrwałości, siły i odwagi, na którą ją stać. My możemy wesprzeć ją pieniędzmi, których teraz tak bardzo potrzebuje.

Przyjaciółki i Przyjaciele Joanny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomek - awatar

  Tomek

  23.11.2021
  23.11.2021

  Jak tylko bede mógł to zawsze coś dorzucę. Pozdrowienia

 • Agnieszka Jakusz-Gostomska - awatar

  Agnieszka Jakusz-Gostomska

  18.10.2021
  18.10.2021

  Szybkiego powrotu do zdrowia! (Agnieszka z „dziekanatu malarstwa”) trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.09.2021
  30.09.2021

  Ściskam mocno. Będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.2021
  19.05.2021

  Dużo zdrowia!!!

 • Magdalena Włodarczyk - awatar

  Magdalena Włodarczyk

  06.05.2021
  06.05.2021

  Koncert

78 115 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciło 547 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Ołdak - awatar

Edyta Ołdak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 547

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosica - awatar
Gosica
20
Franca - awatar
Franca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta K - awatar
Marta K
50
Karolina (aukcja nr5) - awatar
Karolina (aukcja nr5)
150
TomM - awatar
TomM
500
Ewa S. - awatar
Ewa S.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga - awatar
Olga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij