Zbiórka Jak nie my to kto - zdjęcie główne

Jak nie my to kto

9 714 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Byrusia - awatar

Kasia Byrusia

Organizator zbiórki

English Below

 Hej wspaniali Ludzie!

Wiecie już, że chcemy jak najbardziej pomóc tym, którzy naszego wsparcia potrzebują.
Dlatego kierujemy naszą pomoc do Werchowiny.
Miejscowości, która ze względu na wewnętrzną migrację potrzebuje wszystkiego, co pomoże przetrwać jej mieszkańcom ten trudny czas.
https://www.washingtonpost.com/world/2022/03/16/ukraine-carpathian-mountains-refugees/
Poprzedni transporty zostały zrealizowane w bardzo dużej mierze dzięki Wam.  
Bo w całym tym procesie nieocenione jest Wasze wsparcie. Krótko mówiąc: bez Waszej pomocy - nie ma naszej pomocy!
Dlatego po raz kolejny zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań.
Już niejednokrotnie pokazaliście, że jesteście wspaniali, więc wierzymy, że tym razem nie będzie inaczej! <3
Czego potrzebujemy?
1.    Żywność sucha (płatki, makarony, owsianki, gotowe zupki w proszku, ryż, kasza, gotowe dania do zalania wrzątkiem),
2.     Jedzonko dla dzieciaków Małych i Dużych: mleka modyfikowane, obiadki, przekąski, tubki, batoniki, słodycze, soczki itd.,
3.     Konserwy: rybne, mięsne, warzywne, słodycze, kawa herbata, cukier itd.,
4.    Środki higieniczne i leki: pampersy, podpaski, chusteczki mokre, opatrunki, bandaże, leki przeciwbólowe, przeciwwirusowe, kremy na odparzenia, ciśnieniomierze, szampony, plastry na odciski,  itd.
5.     Wyposażenie domów/schronów/wojskowych: latarki, powerbanki, palniki gazowe, baterie do latarek, śpiwory, krótkofalówki, ubrania moro, buty wysokie, suche paliwo, kamizelki kuloodporne,
I najważniejsze: Pieniędzy... Trochę brutalne, ale bardzo prawdziwe.
Mamy do kupienia lekarstwa, agregaty prądotwórcze, sprzęt wojskowy i brakującą żywność, której nie uda się zebrać podczas zbiórki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy transport może być tym ostatnim - staramy się więc na maksa zabezpieczyć potrzeby tych, którzy na nas liczą.
Liczymy na Was i na to, że to wszystko jak najszybciej się skończy. Dziękujemy za Waszą pomocy i obiecujemy, że znowu damy z siebie wszystko!
Rzeczy można wysyłać do magazynu:
Ul. Królewska 1
43-354 Czaniec
Telefon kontaktowy 503 557 197
https://www.facebook.com/kasia.byrusia/


Hey wonderful people!

You already know that we want to help those who need our support as much as possible.
That is why we direct our help to Verkhovina.
A town that, due to internal migration, needs everything that will help its inhabitants survive this difficult time.
 https://www.washingtonpost.com/world/2022/03/16/ukraine-carpathian-mountains-refugees/
 The previous transports were carried out largely thanks to you.
Because your support is invaluable throughout this process, in short: without your help - there is no our help!
That is why, once again, we are asking you to support our activities.
You have already shown many times that you are great, so we believe that this time it will be no different!
What do we need?
 1. Dry food (cereals, pasta, porridge, ready-made powdered soups, rice, porridge, ready-made dishes to be poured with boiling water),
2. Food for small and large kids: modified milk, lunches, snacks, tubes, bars, sweets, lenses, etc.,
3. Canned food: fish, meat, vegetables, sweets, coffee, tea, sugar, etc.,
4. Hygiene and medications: nappies, sanitary napkins, wet wipes, dressings, bandages, painkillers, antiviral medications, creams for chafing, blood pressure monitors, shampoos, blister patches, etc.
5. Home/shelter/military equipment: flashlights, power banks, gas burners, flashlight batteries, sleeping bags, walkie-talkies, camo clothes, high boots, dry fuel, bulletproof vests,
And most importantly: Money! A bit brutal, but very real.
We have medicines, power generators, military equipment and the missing food that will not be collected during the collection. We are aware that each transport can be the last one - so we try to meet the needs of those who count on us as much as possible.
We are counting on you and that it will all end as soon as possible. Thank you for being so helpful, and we promise to do our best again!
Items can be sent to the warehouse:
Ul.  Królewska 1
 43-354 Czaniec
 Contact phone: 503 557 197
 https://www.facebook.com/kasia.byrusia/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Byrusia - awatar

  Kasia Byrusia

  14.06.2022
  14.06.2022

  Kolejny transport za nami ! :D post trochę później bo tym razem nie obeszło się bez komplikacji, ale jest stadoooooooo ludzi , którzy pomagają Ci ze zbiórki !!! Dziękuję!!! bez tej kasy to byłoby po prostu niemożliwe i już . Pomóż proszę !!! Tym razem podziękowań nie będzie końca, boooo trzeba było zawieźć towar i Fikimiki Jacek jak zwykle stanął na wysokości zadania. Nawet jeśli poprosi się o to 30 minut przed wyjazdem !! ❤️ Trzeba było ten towar zdobyć Już nie straszne są komary Agnieszka Kołodziejska i rany . Nie tylko po komarach Aptekaria.pl Zabezpieczyć kolanka przed katastrofą Alutech Cycles Germany najeść się w oczekiwaniu na pomoc Beskidzkie Zdobyć wszystko inne ( ciuchy, jedzenie, pomoc medyczna) Bartek Chromik Marta Targosz ❤️❤️❤️❤️❤️ Jak wspomniałam, nie wszystko idzie jak po maśle i trzeba było magazynować, przepakowywać rzeczy i przenocować ludzi. Na nagłą pomoc tylko Ronin Riders Mega podziękowania za elastyczność W kupie raźniej !!!!!! D Z I Ę K U J E MY!!!

  Zdjęcie aktualizacji 96 559

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2022
  08.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2022
  05.05.2022

  MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2022
  26.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Aleksandra Czerczak - awatar

  Aleksandra Czerczak

  08.04.2022
  08.04.2022

  Wielkie serca 💖

 • Kaśka - awatar

  Kaśka

  03.04.2022
  03.04.2022

  Jak cały czas- trzymam kciuki i dorzucam cegiełkę!

9 714 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Byrusia - awatar

Kasia Byrusia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 66

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz Gomuła - awatar
Mariusz Gomuła
500
Justyna - awatar
Justyna
100
Wilamowianie - awatar
Wilamowianie
200
Franciszek i Rozalia Danek - awatar
Franciszek i Rozalia Danek
150
Katarzyna Cuper - awatar
Katarzyna Cuper
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij