Zbiórka Kiedy pożar zabiera całe życie - miniaturka zdjęcia

Kiedy pożar zabiera całe życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kiedy pożar zabiera całe życie - zdjęcie główne

Kiedy pożar zabiera całe życie

777 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Sawicka - awatar

Sabina Sawicka

Organizator zbiórki

Życie niestety nie oszczędziło pani Doroty i jej dzieci.Pożar który nagle wybuchł w ich domu, pozbawił rodzinę wszystkiego co mieli w tym dachu nad głową. W jednej chwili,w ciągu kilku minut cały ich dobytek ich rodzinny dom spłonął jak pudełko zapałek. Pożar zabrał wszystko 😢Pani Dorota wraz z dziećmi zostali bez dachu nad głową.Ta ogromna tragedia nie była jedyną jaka ją spotkała.W lipcu zeszłego roku spalił się również budynek gospodarczy a w grudniu pani Dorota straciła pracę,jedyne źródło dochodu.Jako sołtys naszej małej miejscowości,wraz z mieszkańcami ruszyliśmy na pomoc.Zorganizowalismy zbiórkę oraz wspólnymi siłami zaczęliśmy pomagać przy spalonym domu. Dlaczego kochani błagam, pomóżmy wspólnie zebrać środki na odbudowę domu pani Doroty. Wieżę że są na świecie ludzie o wspaniałych sercach i w to że wspólnie damy radę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sabina Sawicka - awatar

  Sabina Sawicka

  07.04.2019
  07.04.2019

  Pomóżmy w odbudowie domu pani Doroty

  Zdjęcie aktualizacji 29 298

Komentarze


 • Wioleta Konieczna - awatar

  Wioleta Konieczna

  09.04.2019
  09.04.2019

  Dużo siły życzę i ... ,,Nigdy nie zapomnij najpiękniejszych dni swojego życia! Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić,,

777 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Sawicka - awatar

Sabina Sawicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech Pasternak - awatar
Wojciech Pasternak
50
Marta Marta - awatar
Marta Marta
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioleta Konieczna - awatar
Wioleta Konieczna
100
Małgorzata Tafejko - awatar
Małgorzata Tafejko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij