Zbiórka zbieram na mieszkane - zdjęcie główne

zbieram na mieszkane

436 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Suszczewicz - awatar

Ania Suszczewicz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie mam na imię ANIA, dnia 16.12.2017 roku  w Gronowie Elbląskim spłonął mi i mojej rodzinie cały dom. Straciliśmy wszystko,mam 3 dzieci ,od gminy dostaliśmy lokal zastępczy który nie ma nawet 20 metrów .Obecnie z rodzina mieszkam w 1 pokoju.Rodzina jest rozdzielona , najstarszy syn musi mieszkać u dziadków.Wójt obiecał ze postara sie dac wieksze mieszkane ,ale na ten moment nie maja wiekszego mieszkania.Kacper który ma 10 lat nie ma nawet swojego kącika do nauki.Filipek ma bardzo mało miejsca do zabawy.Ja obecnie nie pracuje ponieważ ciężko u mnie jet z dojazdami,zajmuje się domem.Mam odłożone trochę pieniążków ale to za mało by kupić mieszkanie .Chciałabym mieć z dziećmi normalny dom .Bardzo proszę pomóżcie mi,nawet mała kwota to już coś ,wspólnymi siłami mam nadzieje ze uda mi się zebrać w końcu na mieszkanie w którym będe mogła zamieszkać wraz ze swoimi synami.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
436 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Suszczewicz - awatar

Ania Suszczewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Adrian Wisniewski - awatar
Adrian Wisniewski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Elżbieta - awatar
Elżbieta
200
Justyna Chmielewska - awatar
Justyna Chmielewska
15
Andrzej Bielawski - awatar
Andrzej Bielawski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Nowaczyk - awatar
Beata Nowaczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij