Zbiórka Połączeni muzyką bez segregacji - zdjęcie główne

Połączeni muzyką bez segregacji

5 293 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Socha - awatar

Justyna Socha

Organizator zbiórki

Kampania społeczna "Połączeni muzyką - przeciw segregacji!"

Mówimy NIE segregacji bezprawnie wprowadzanej do każdej dziedziny naszego życia. Również do kultury. Nie ma naszej zgody, ani przyzwolenia na takie praktyki. 

Art. 32 Konstytucji RR mówi, że wszyscy są wobec prawa równi i mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne oraz, że "Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny."

Jesteśmy wolnymi ludźmi i szanujemy tę wolność. 

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś artystą, działaczem, specjalistą w swojej dziedzinie, podziel się swoją twórczością lub wiedzą z wolnymi ludźmi na terenie całego kraju podczas wydarzenia w ramach naszej kampanii. Skontaktuj się z nami: [email protected]

Zgłoś swoje miasto! 

Jeśli jesteś wolnym człowiekiem i nie ma w Tobie akceptacji dla segregacji, odezwij się do nas. Zgłoś swoje miasto. Zaproś nas do siebie. Pokaż wolność w swoim mieście!

[email protected] 

Zagłosuj! W którym mieście ma się odbyć  koncert? https://forms.gle/FpnvwoWZ9vFR7Zkb8

Im więcej funduszy, tym większy zasięg i znaczenie kampanii! Dziękujemy za wsparcie! 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Socha - awatar

  Justyna Socha

  13.07.21
  13.07.21

  Dzięki Waszemu wsparciu pokryliśmy koszty nagłośnienia i transportu wydarzenia Goniądz za Wolnością w kwocie 5140 zł. Dziękujemy! Czeka nas jeszcze pokrycie poniesionych kosztów związanych z naglośnieniem pikniku i koncertu, który odbył się w Poznaniu w kwocie 2150 zł oraz koncertu, który odbędzie się 17.07.2021 w Karpaczu.

  Zdjęcie aktualizacji 71 261

Komentarze


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  13.07.21
  13.07.21

  :)

 • Elzbieta Wiszowata - awatar

  Elzbieta Wiszowata

  04.07.21
  04.07.21

  Nie można nic udostępnić na Fb ,przykro mi 😥

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.07.21
  01.07.21

  Działajcie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.21
  30.06.21

  Dziękuję za organizację takich eventów!

 • Paweł Januszek - awatar

  Paweł Januszek

  27.06.21
  27.06.21

  Wspierajmy i łączmy się oddolnie. Trzeba pokonać ten fałszywy reżim.

5 293 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Socha - awatar

Justyna Socha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 70

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Antyszpryca - awatar
Antyszpryca
10
Arkadiusz Tietz - awatar
Arkadiusz Tietz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elzbieta Wiszowata - awatar
Elzbieta Wiszowata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij