Renata Stawińska - awatar

Renata Stawińska

Organizator zbiórki

Monika to dziewczynka niesłysząca z czterokończynowym porażeniem mózgowym poruszająca się na wózku. Jej pasją jest malowanie i wszelkie prace plastyczne. Dzięki takim zajęciom ma dość sprawne dłonie ale czasem z bólu nie może utrzymać pędzelka .... Od urodzenia jest rehabilitowana, uczestniczyła w licznych turnusach, miała wiele zabiegów które usprawniły jej funkcjonowanie. Kilka lat temu Monika miała możliwość "dotknąć" delfina i od tamtej pory marzy by z nim popłynąć .... Czytała o tym zwierzęciu, oglądała filmy, czytała o efektach terapii ale takie spotkanie pozostaje wciąż marzeniem ....Pod koniec czerwca wraz z rodzicami Monika jedzie do sanatorium w Truskawcu na Ukrainę. Pojawiła się możliwość skorzystania  z takich zabiegów w pobliskim Delfinarium, jednak barierą jest cena ok 1200euro za całą serie 10 spotkań. (Jedno spotkanie to ok 500zł - czyli całość ok 5tys. zł) a pozostaje jeszcze koszt samego sanatorium gdzie odbędzie się pozostała rehabilitacja ruchowa.

Mamy na opłatę 2 seansów - BARDZO DZIEKUJEMY

Monika wraz z rodzicami zebrała na dwa kolejne :) może jeszcze odrobina i będzie ten piąty seans ...a jak nie to i tak Monika jest wniebowzięta i chociaż do wyjazdu zostało ponad 2 tygodnie to Monia już zaczyna się pakować :):):)

Jeśli ktoś jeszcze może i zechce wpłacić jakąś cząstkę, będziemy ogromnie wdzięczni. Wszystkie pieniądze zasilają subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą nr 1162 Stawińska Monika.  Zbiórka zakończy się 20go czerwca 


Aktualności

 • Renata Stawińska - awatar

  Renata Stawińska

  20.06.18
  20.06.18

  Ponieważ juz pomału szykujemy się do wyjazdu (został równiutko tydzień :) postanowiliśmy po dzisiejszym dniu zamknąć zbiórkę na pomagam.pl . Monię wsparło 19 osób i uzyskaliśmy 26% potrzebnej kwoty czyli 1300zł - DZIĘKUJEMY - to dla nas bardzo wielki gest :) Nie mamy wystarczających środków na opłacenie całej terapii 10 zabiegów ale po opłaceniu sanatorium z rehabilitacją z tego co zebraliśmy z prowadzonych na allegro aukcjach (sprzedaż odlewów gipsowych) z 1% zebranego za 2017r i z naszych skromnych oszczędności, dodając zebraną tu kwotę będziemy mogli zapewnić Monice połowę czyli 5 terapii :) Bez Waszej pomocy byłoby to niemożliwe Pragniemy też poinformować że dotychczas zebrane środki zasiliły subkonto Moniki w Fundacji a stamtąd na podstawie wstępnej faktury zostały już przelane na konto biura organizującego turnus :) JESZCZE RAZ BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY !!!!!

  Zdjęcie aktualności 16 550

Komentarze

 • Martyna Grażdan - awatar

  Martyna Grażdan

  18.06.18
  18.06.18

  Spełnienia marzeń! Życzę zdrówka!

  • Renata Stawińska - awatar

   Renata Stawińska - Organizator zbiórki

   18.06.18
   18.06.18

   Z całego serca DZIĘKUJEMY za podarowaną Monice kwotę :) zapraszamy do fotorelacji na naszej stronie Facebook Moni-art. będziemy starali sie codziennie dodać zdjecie i kilka słów od Moniki … nie tylko z delfinów, które są tylko mniejszą chociaż najbardziej kosztowną częścią całego programu rehabilitacyjnego. Jeszcze raz bardzo dziękujemy …. Renata mama Moniki

 • Agnieszka Podkowska - awatar

  Agnieszka Podkowska

  12.03.18
  12.03.18

  Monisiu trzymam kciuki, żeby marzenie sie spełniło.... Buziaki :)

Renata Stawińska - awatar

Renata Stawińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 19

Martyna Grażdan - awatar
100
Martyna Grażdan
Ania - awatar
50
Ania
Patrycja Horak - awatar
50
Patrycja Horak
Agnieszka Podkowska - awatar
30
Agnieszka Podkowska
Melissa - awatar
50
Melissa
Basia Opas - awatar
20
Basia Opas
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Jasiek - awatar
50
Jasiek
Elżbieta Bekier - awatar
50
Elżbieta Bekier

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij