Zbiórka Lukas zza schroniskowych krat.. - miniaturka zdjęcia

Lukas zza schroniskowych krat.. Jak założyć taką zbiórkę?

Lukas zza schroniskowych krat..

241 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Bloch - awatar

Joanna Bloch

Organizator zbiórki

Zobaczyliśmy go całkiem przypadkiem, ale teraz już wiemy, że przypadki nie istnieją.
Lukas ma 12 lat, do schroniska trafił z poważnym zapaleniem nerek, pęcherza oraz problemami z drogami oddechowymi. Tyle wiemy z jego kartoteki.
Kiedy poznaliśmy Lukasa wiedzieliśmy, że taki kot nie może tam zostać. Widok zaczepiającego łapką kota zza schroniskowych krat rozsypał nam serca na milion kawałków. Kot z problemami urologicznymi, sikający wszędzie tylko nie do kuwety. Kot wyzwanie. Zdecydowaliśmy się na tak trudną adopcję, ponieważ wiedzieliśmy, że Lukas zostanie tam na zawsze. Nie mogliśmy na to pozwolić.

Po adopcji komplet badań i wyrok - przewlekła niewydolność nerek, 80 % nerek nieaktywnych. 12 zębów do usunięcia, które sprawiały mu ogromny ból podczas jedzenia. Kiedy myśleliśmy, że to koniec problemów Lukasek zaczął mieć niepokojące duszności :( RTG, USG, kolejne badania - woda w płucach niewiadomego pochodzenia. Abyśmy mogli go leczyć potrzebne jest kosztowne badanie BAL tzw. popłuczyny, które wskażą co jest przyczyną duszności Lukaska. 

Jest z nami od stycznia, chciałabym aby wreszcie mógł normalnie żyć, aby zapomniał o bólu, strachu i schroniskowym boksie. Duszności pojawiają się kilka razy dziennie a ja nie mogę mu pomóc :( Jest to bardzo kosztowne badanie, na które nie mamy pieniędzy, dlatego proszę Was o pomoc. Ciężko być po tej drugiej stronie, ale nie mam wyboru. Lukas jest dla mnie najważniejszy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Bloch - awatar

  Joanna Bloch

  10.09.2019
  10.09.2019

  Wróciliśmy z badań, które są konieczne przed zabiegiem BAL.
  Nie spodziewaliśmy się tak ogromnych kosztów, jednak w przypadku kota w tym wieku i z chorobą nerek są one konieczne. Wyniki będą jutro. Wtedy też dowiemy się jaki będzie koszt zabiegu BAL, który uzależniony jest od stanu zdrowia Lukaska. Prawdopodobnie będziemy musieli podwyższyć kwotę zbiórki :(

  Zdjęcie aktualizacji 36 988

241 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Bloch - awatar

Joanna Bloch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Ledwoń - awatar
Anna Ledwoń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Damian Klęczar - awatar
Damian Klęczar
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sławomir - awatar
Sławomir
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij