Mam 26 lat i silną wolę, by żyć i cieszyć się każdym dniem.
Jeszcze niedawno przymierzałem garnitur na swój ślub, który miał odbyć się 27 czerwca. Niestety, na początku kwietnia uległem poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Doznałem ciężkich obrażeń.
Za mną ponad 2,5 miesiąca pobytu na oddziale intensywnej terapii, gdzie zespół medyczny każdego dnia walczył o moje życie. W najbliższym czasie będę mógł opuścić szpital i rozpocząć rehabilitację.
Przede mną bardzo długa i kosztowna droga do odzyskania sprawności. Nie jest mi łatwo prosić o pomoc, jednak każde wsparcie będzie dla mnie ogromną pomocą i kolejną cegiełką w procesie leczenia oraz rehabilitacji.
Z całego serca proszę o wsparcie i dziękuję za każdą okazaną pomoc oraz dobre słowo.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Trzymaj sie, wyjdziesz z tego 🫡💪