Zbiórka Komputer do Stremowania - zdjęcie główne

Komputer do Stremowania

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystian Gawrych - awatar

Krystian Gawrych

Organizator zbiórki

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem Krystian mam 19 lat.
Kieruje się tutaj w własnej sprawie, abym mógł rozwijać swoje marzenie i jednocześnie zacząć stałą pracę w której się odnajduję. Zbieram pieniążki na własnym cel, którym jest komputer do streamowania. Od zawsze czułem do tego pociąg i jednocześnie miał smykałkę do zabawiania ludzi. Chcę nieś wszystkim dużo radości i rozsyłać swoją pozytywną energię w całą Polskę. Jestem zmuszony odnieść się do ludzi o pomoc, ponieważ bez tego nie mam najmniejszej szansy na odniesienie sukcesu, boli mnie fakt iż moi bogaci rówieśnicy mają wszystko fundowane przez rodziców, jeżdzą super samochodami, a ja mam tyle na ile sam zapracowałem, a wciąż i tak za mało. Chcę się rozwinąć w kierunku Twitcha oraz Youtube i mam pomysły na najróżniejsze serie zarówno do zabawiania jak i poruszania ważnych tematów, którzy inni unikają. Obiecuję też, iż środki zebrane powyżej kwoty zostaną przekazane na dom dziecka mieszczący się niedaleko mojego domu, a 50% moich dochodów przez rok będzie przekazywane na cele charytatywne oraz pomoc ludziom bezdomnym. To jednak nie wszystko składam obietnicę, że jeżeli mi teraz pomożecie to jeszcze o mnie usłyszycie! A sakla waszej pomocy przyczyni się do rozwoju i poruszenia spraw ważnych oraz tych przyziemnych. Nie jestem w stanie ocenić skali pomocy jakiej mi udzielicie swoimi małymi gestami, lecz będę umiał wyrazić swoją wdzięczność i odwzajemnić to co dostałem robiąc dużo dobrych rzeczy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystian Gawrych - awatar

Krystian Gawrych

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij