Zbiórka Pokonać złośliwego raka - zdjęcie główne

Pokonać złośliwego raka

1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Gabryszewska - awatar

Ewa Gabryszewska

Organizator zbiórki

Jestem córka kobiety, ktora jest bardzo ważna, a moze wrecz najwazniejsza w moim zyciu. Moja mama jest osobą o cudownym charakterze, od zawsze jestesmy mocno związane ze soba emocjonalnie. Moja mama jest osoba życzliwą, radosną, kochającą życie oraz nade wszystko dwoje swoich wnucząt - Miłosza (4  lata) oraz Amelkę (1 rok). To właśnie glownie z ich powodu jestesmy teraz tutaj by moc dalej walczyc o jej zycie. Poczatek grudnia okazal sie dla nas dramatyczny, w ciagu jednego dnia zawalil sie nam swiat. Znienacka pojawił sie udar... Mama trafila do szpitala, a tam uslyszelismy jeszcze gorszą diagnozę - nieoperacyjny rak zlosliwy pluc z przerzutami do mózgu! W jednej chwili zawalil sie nasz swiat. Niestety duza odległość na zabiegi radioterapii, wspomaganie odporności kosztowną medycyną naturalną,  to tylko krople w morzu potrzeb. Chcemy zrobic wszystko żeby wygrać tą walkę, chcemy wprowadzic hipertermie, plsnowalismy wyjazd do Meksyku gdzie pacjenci sa leczeni niekonwencjonalnymi metodami.... Jednak ograniczeniem są pieniadze, których ciagle brakuje. Bez wspracia finansowego nie uda nam się pokonac tej strasznej choroby. Kazdego dnia rak zabiera nam moja mame, slabnie z dnia na dzien. Błagam o pomoc!! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Gabryszewska - awatar

Ewa Gabryszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Ewa Gabryszewska - awatar
Ewa Gabryszewska
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij