Zuza Stukonis
Kochani Pomagający,
Dzisiaj Bobcio miał wizytę kontrolną u dr. n. wet Anny Jaśkiewicz, która prowadzi jego chorobę od początku. Chłoniak jest aktualnie w remisji :-) Mamy wielką nadzieję, że tak zostanie.
Dziękuję wszystkim za wpłaty na chemię i na leczenie Bobusia - to dzięki Wam Bobek przeszedł 18 chemii.
Dziękuję każdemu za wsparcie, jestem Wam potwornie wdzięczna...











Marta Karasek
Trzymamy kciuki ❤️
Insior
Miau miau miau