Zbiórka Pomoc dla Wojowniczki Nadii - zdjęcie główne

Pomoc dla Wojowniczki Nadii

460 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Nadia zachorowała w listopadzie 2016 roku. Walczyła z ostrą białaczką limfoblasyczną, długotrwałe leczenie chemioterapią bardzo osłabiły organizm Nadii, podczas leczenia zdarzały się cięższe chwile, ale nasza Wojowniczka dzięki swojej sile i determinacji zawsze je przezwyciężała i dzielnie znosiła trudy leczenia.
Po ponad dwóch latach udało się pokonać chorobę i zakończyło się leczenie chemioterapią.
Jednak Nadia nadal często odwiedza klinikę w Olsztynie, po chorobie konieczne są częste wizyty kontrolne i bardzo ważne jest aby nie ignorować żadnych pojawiających się dolegliwości.
Środki ze zbiórki rodzina  chce przeznaczyć na rehabilitację, na leki, które nasza Bohaterka nadal przyjmuje oraz na badanie na obecność metali ciężkich w organizmie.
Bardzo ważnym elementem podczas rekonwalescencji jest odpowiednia dieta i suplementacja, również o to rodzina Nadii chce zadbać aby przyspieszyć powrót do pełni zdrowia.

Każdy może pomóc, każda, nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie i przybliża naszą Wojowniczkę do tego żeby w pełni mogła cieszyć się odzyskanym zdrowiem!

Komentarze


  • Paulina Merchel - awatar

    Paulina Merchel

    20.02.19
    20.02.19

    Powodzenia 👍

460 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Mozal - awatar
Beata Mozal
50
Bartosz Pytka - awatar
Bartosz Pytka
100
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Ewa Zdancewicz - awatar
Ewa Zdancewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Merchel - awatar
Barbara Merchel
40
Paulina Merchel - awatar
Paulina Merchel
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij