
Witam,jestem mamą dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Niestety mój mąż,a ojciec dzieci zafundował nam piekło ,pijąc i znęcając się nad nami.Sprawa zgłoszona na policję .Nie myśląc wiele spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy dla dzieci i uciekłam. Mieszkamy u koleżanki chwilowo w jednym pokoiku. Znalazłam mieszkanie do wynajęcia,ale brakuje mi jeszcze 2000 zł do tego żeby wynająć mieszkanie,które już mamy zarezerwowane. Koszt pierwszego mięsaca wynosi 5000zł. Sprawa o alimenty złożona ,ale niestety sądowi wcale się nie spieszy.Pracuje na pół etatu,bo na więcej nie mogę sobie w tej chwili pozwolić. Bardzo proszę o wsparcie ,każda złotówka się liczy. Będę bardzo wdzięczna.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!