Zbiórka Rozgrywki Ligowe w Piłce Nożnej  - miniaturka zdjęcia

Rozgrywki Ligowe w Piłce Nożnej Jak założyć taką zbiórkę?

Rozgrywki Ligowe w Piłce Nożnej

52 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Krzewicki - awatar

Przemysław Krzewicki

Organizator zbiórki

Obecnie drużyna CAMPEONES(co w wolnym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza MISTRZOWIE) uczestniczy w rozgrywkach ligi PLAYARENA. Są to rozgrywki prowadzone w ligach w ramach miasta(CAMPEONES rozgrywa mecze na terenie miasta Starachowice). Każde miasto może mieć własną ligę. Po zakończeniu sezonu organizowany jest turniej finałowy o Mistrzostwo Polski Playarena od roku 2015 prowadzimy zajęcia z młodzieżą od 7-18 roku życia, jesteśmy też członkiem Polskiego Związku Piłki Nożnej, w tym też roku została utworzona nowa sekcja piłki nożnej siatkowej. Organizujemy szereg turniejów sportowych, halowe turnieje piłki nożnej, trawiaste, orlikowa ale także turnieje w grę konsolową Fifa. Chcemy stworzyć profesjonalny klub sportowy, który będzie posiadał zespół Seniorski a także zespoły w różnych kategoriach wiekowych. Ponadto w przerwie zimowej zawodnicy grali by w Futsalu, kolejna sekcja i nowy pomysł to już siatkówka, tutaj zaczniemy od 3 ligi siatkówki.Aby wszystkie nasze plany i marzenia się spełniły niestety potrzebni są sponsorzy i oczywiście pieniądze.Obecnie drużyna CAMPEONES(co w wolnym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza MISTRZOWIE) uczestniczy w rozgrywkach ligi PLAYARENA. Są to rozgrywki prowadzone w ligach w ramach miasta(CAMPEONES rozgrywa mecze na terenie miasta Starachowice). Każde miasto może mieć własną ligę. Po zakończeniu sezonu organizowany jest turniej finałowy o Mistrzostwo Polski Playarena od roku 2015 prowadzimy zajęcia z młodzieżą od 7-18 roku życia, jesteśmy też członkiem Polskiego Związku Piłki Nożnej, w tym też roku została utworzona nowa sekcja piłki nożnej siatkowej. Organizujemy szereg turniejów sportowych, halowe turnieje piłki nożnej, trawiaste, orlikowa ale także turnieje w grę konsolową Fifa. Chcemy stworzyć profesjonalny klub sportowy, który będzie posiadał zespół Seniorski a także zespoły w różnych kategoriach wiekowych. Ponadto w przerwie zimowej zawodnicy grali by w Futsalu, kolejna sekcja i nowy pomysł to już siatkówka, tutaj zaczniemy od 3 ligi siatkówki.Aby wszystkie nasze plany i marzenia się spełniły niestety potrzebni są sponsorzy i oczywiście pieniądze.

Proszę pomóż nam spełniać Nasze Marzenia!https://www.facebook.com/JESFootball/videos/844491368972962/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    14.10.2016
    14.10.2016

    Powodzenia w dalszej zbiórce.

52 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Krzewicki - awatar

Przemysław Krzewicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij