Zbiórka Spakowani w Teczkę - EuroTrip! - miniaturka zdjęcia

Spakowani w Teczkę - EuroTrip! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spakowani w Teczkę - EuroTrip! - zdjęcie główne

Spakowani w Teczkę - EuroTrip!

353 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Buczyński - awatar

Robert Buczyński

Organizator zbiórki

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

UWAGA - Każdy, kto wpłaci tutaj kwotę równą lub wyższą niż 50 złotych otrzymuje w zamian naklejkę na busie ze swoim nickiem! takich osób mamy już około 30, miejmy nadzieję że lista się powiększy i zabraknie miejsca na naklejki! :D

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


EUROTRIP 2018-2021 !

Od półtora roku mam postawiony cel - kupić vana, przerobić go w środku na mini-kampera i ruszyć nim w świat. Wiele osób nie wierzyło we mnie, jeszcze więcej wspierało mnie jak tylko mogli. Niedawno w końcu kupiłem auto, w którym przejadę świat, tworząc niesamowite reportaże z podróży, prowadząc serię odcinków oraz (w zależności od powodzenia zbiórki) wyprodukuję pełnometrażowy film o wyprawie! O co chodzi? Czytaj dalej :)


Witam, nazywam się Robert Buczyński, mam 21 lat i studiuję dziennikarstwo. Dużo jeżdżę autostopem, dużo filmów nagrywam na YouTubie. Jednak od półtora roku robię wszystko, żeby zrealizować projekt ‘’Spakowani w Teczkę’’. Na początku lutego br. kupiłem bazę do kampera, czyli samochód ‘’Transporter T4 Long’’ <poniżej jest zdjęcie auta tuż po zakupie>. ‘’Teczka’’ - tak się pieszczotliwie mówi na ten model samochodu. ‘T4’ to po prostu teczka.

Posiadając swój kanał podróżniczy na YouTubie uznałem, że stworzę również serię filmów z pierwszej wielkiej wyprawy kamperem, mianowicie 3-miesięczna podróż po Europie Zachodniej <przybliżona trasa również na zdjęciu na dole>. Przechodząc do sedna, uznałem że dobrze byłoby zaproponować widzom patronat wyprawy w zamian za dorzucenie ‘’kilku groszy’’ do paliwa!


PLAN WYPRAWY

 

Gdy tylko zaliczę wszystkie egzaminy na uczelni, tj. okolice 10. lipca, razem z moją dziewczyną Dominiką ruszam na południe, w stronę Bałkanów. Zahaczamy o wiele wielkich miast, na przykład Sarajewo, Rzym, Mediolan, Monachium, Amsterdam, Madryt, Gibraltar czy Barcelonę - ale też wiele nietuzinkowych miejsc mamy w planach odwiedzić. Samochód w środku przerobię na minikampera (łóżko, szafeczki itp). Celem podróży będzie Gibraltar (+ ewentualnie Maroko po przeprawie promowej, lecz tutaj wszystko będzie zależało od wielu czynników(pieniędzy, kwestii bezpieczeństwa i czasu)). Odwiedzimy 18 państw w 2,5 miesiąca. Nie będzie to jedyna podróż. Na samej górze widziałeś napis ''Eurotrip 2018-2021''. Już wyjaśniam: jest to trzyletni plan wypraw po Europie i Azji w różnych kierunkach świata.  W tym roku Europa Zachodnia! Trasa oczywiście widnieje niżej na zdjęciu.

Na YouTubie działam od 7 lat, swoje autorskie projekty prowadzę od 4 lat. Posiadam dwa kanały (El Buczo - kanał podróżniczy na którym będą publikowane odcinki z podróży w formie videoblogów, oraz kanał Hi_5 - kanał o tematyce biznesowej, gdzie będę pokazywał różne sposoby na zarobienie pieniędzy w podróży oraz transakcje w formie kontynuowania aktualnej serii). Zasięg subskrybentów na chwilę obecną to odpowiednio prawie 65.000 na kanale Hi_5 i niemal 16.000 na kanale El Buczo. 

Bardzo ciężko (pod względem finansowym) przyszło mi kupić sam samochód. Ten pierwszy rok będzie najgorszy dla mojego portfela. Kupno dobrego i sprawnego auta, dokupienie wszystkich akcesoriów i ubezpieczenia, remont w środku, nowy bagażnik dachowy, budżet na awaryjne wydatki w podróży związane z autem, no i najważniejsze - PALIWO. To tylko niektóre rzeczy do realizacji. Czasu coraz mniej, a lista się nie kończy. Oprócz przedstawiania propozycji współpracy różnym firmom na rynku zdecydowałem się również na zbiórkę. Na samo paliwo wydamy około 13.000zł, licząc najdłuższą trasą. Oczywiście to nie jest tak, że my nie mamy na to pieniędzy i ktoś ma nam płacić hajs za filmy ;D Pieniądze będą, bo robię wszystko żeby w lipcu spokojnie wyjechać i NA PEWNO dam radę. Kwestia tego jak mocno będziemy musieli się szczypać z portfelem (długość trasy, liczba filmów itp). Uważam, że to naprawdę ciekawy projekt w który warto uwierzyć. Stali widzowie wiedzą ile pracy mnie to kosztowało i jak bardzo mi na tym zależało. Teraz już wszystko jest dopinane a za kilka miesięcy ruszamy w trasę! Jeśli chcesz być częścią projektu, to idealnie trafiłeś :)

Co więc dzieje z Waszymi pieniędzmi?

 

 • paliwo
 • naprawy busa
 • aparat
 • mikrofon
 • baterie
 • karty pamięci
 • wejściówki do ciekawych miejsc
 • światło
 • powerbanki
 • przetwornice do ładowania aparatu/laptopa
 • czas...który poświęcamy YouTubowej serii


UWAGA - oprócz odcinków z wyprawy chcę również spróbować stworzyć pełnometrażowy film, na który potrzeba trochę więcej sprzętu niż na zwykłe odcinki. Kwota uzyskana w zbiórce również ma mocne znaczenie w dalszej perspektywie tworzenia tego filmu. 


IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

UWAGA x2 - Każdy, kto wpłaci tutaj kwotę równą lub wyższą niż 50 złotych otrzymuje w zamian naklejkę na busie ze swoim nickiem! takich osób mamy już około 30, miejmy nadzieję że lista się powiększy i zabraknie miejsca na naklejki! :D

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


Tak więc jest- nasza oficjalna zbiórka na pomagam.pl. Na razie zbieramy na samego campera, bez żadnych dodatkowych wydatków. Każdej osobie wpłacającej choćby złotówkę szczerze, z całego serca niezmiernie dziękujemy za choćby najdrobniejszą wpłatę!!! 

_________________________________________________________________________________________

Planowana trasa:

Pierwsza sesja z nowym busem:

Tuż po zakupie przyszłego mini-kampera:

Uczestnicy wyprawy:

Autostopem w Chorwacji:

Zdjęcie konkursowe w Warszawie :

Wyprawa autostopem na Gibraltar:


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
353 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Buczyński - awatar

Robert Buczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonim Samochodowy - Zbieram na odnowę samochodu - awatar
Anonim Samochodowy - Zbieram na odnowę samochodu
5
Adrian Szczerek - awatar
Adrian Szczerek
100
KarkaMil - awatar
KarkaMil
50
Borys - awatar
Borys
10
Mariusz - awatar
Mariusz
5
Venomous - awatar
Venomous
50
Raf Ka - awatar
Raf Ka
50
Dagmara - awatar
Dagmara
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij