Zbiórka Carlos, w pyszczku ropa i krew.. - miniaturka zdjęcia

Carlos, w pyszczku ropa i krew.. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Carlos, w pyszczku ropa i krew.. - zdjęcie główne

Carlos, w pyszczku ropa i krew..

425 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kiraga - awatar

Katarzyna Kiraga

Organizator zbiórki

Carlos.. Kocur w nieokreślonym bliżej wieku żył na wolności kilka ładnych lat. Nie miał nigdy domu i to odbiło się na jego zdrowiu.

Bytował w miejscu, gdzie stoją piękne domy. Ale tylko jeden.. JEDEN.. mieszkaniec tej dzielnicy okazał się prawdziwym człowiekiem.. Na pierwszy rzut oka widać było, że kotu coś dolega. Jednak NIKT wcześniej nie udzielił mu pomocy, nie zainteresował się.. 

Dopiero Pan Aleksander zwrócił się do nas o pomoc w wyłapaniu kocurka. Udało się za pierwszym razem, bo Carlos był bardzo głodny. Pomimo to, nie mógł jeść... 

Były podejrzenia, że z zębami jest bardzo źle, gdyż z pyszczka leciała mu ropa, zmieszana z krwią. Wszystko wyjaśniło się po zabraniu kota do weta. W paszczy miał istny gnój!! Dosłownie żaden ząb nie nadawał się do ratowania.


Zatem usunięte zostały wszystkie. Pobraliśmy też krew do badań i do sprawdzenia czy nie jest zarażony wirusami Felv/Fiv. Czekamy na wyniki..


Teraz Carlos już może przynajmniej jeść. Nie jest to kot oswojony, więc kiedy dojdzie do siebie i nabierze sił, zostanie raczej wypuszczony w miejsce, gdzie go zgarnęliśmy. Tam pan Olek będzie miał na niego oko.

Na tę chwilę wiemy tylko o zębach.. Nie wiadomo z czym jeszcze przyjdzie nam się zmierzyć... 

Bardzo prosimy Was o wsparcie w pokryciu kosztów leczenia i opieki weterynaryjnej Carlosa. Sami tego nie udźwigniemy... Pomóżmy temu kotu znów cieszyć się życiem..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kiraga - awatar

  Katarzyna Kiraga

  29.12.2019
  29.12.2019

  pomagam.pl/carlos

  Nie zawsze fizyczna adopcja Zwierzaka jest możliwa z różnych powodów, jednakże zawsze można zmienić życie temu jednemu, dla którego ma to wielkie znaczenie. Jedną z takich form pomocy konkretnemu Zwierzakowi jest właśnie ADOPCJA WIRTUALNA :-) Od niedawna taką szansę otrzymał właśnie CARLOS, cierpiący na plazmocytarne zapalenie dziąseł, które niestety mimo usunięcia wszystkich ząbków w ostatnim czasie znowu dało o sobie znać... Za sprawą Pani Joli opiekunką wirtualną Carlosa będzie Pani ANIA, dzięki której Carlos będzie miał własną skarbonkę, która pomoże mu w dalszej diagnostyce i leczeniu jej wirtualnego podopiecznego. Carlosowa skarbonka już się zapełniła i w najbliższym czasie pomoże sfinansować dodatkowe badania temu starszemu kocurkowi :-)
  <3 <3 <3 BARDZO DZIĘKUJEMY OBU PANIOM ZA POMOC DLA CARLOSA Zachęcamy Was również do wsparcia Carlosa. Dzięki temu będziemy mogły należycie o niego zadbać pod względem zdrowia i wyżywienia.

  Zdjęcie aktualizacji 41 975

Komentarze


 • Murmandamus Ardanien - awatar

  Murmandamus Ardanien

  15.08.2019
  15.08.2019

  Na dobry początek na dzikiego kicia kocia.

  • Katarzyna Kiraga - awatar

   Katarzyna Kiraga - Organizator zbiórki

   15.08.2019
   15.08.2019

   Dziękujemy ogromnie Panie Aleksandrze ❤️ Jest Pan wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu 💖 Życzymy wszystkiego dobrego dla całej rodziny i zwierzaczków 💕

425 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kiraga - awatar

Katarzyna Kiraga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Ela Krupińska - awatar
Ela Krupińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nate - awatar
Nate
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Pogorzelska - awatar
Anna Pogorzelska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Murmandamus Ardanien - awatar
Murmandamus Ardanien
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij