Zbiórka Wydanie nowej płyty Caryny - zdjęcie główne

Wydanie nowej płyty Caryny

3 780 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Nowak - awatar

Łukasz Nowak

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele, Sympatycy, Znajomi!

Pandemia i długi okres kwarantanny mocno pokrzyżował nasze muzyczne i zarobkowe plany. Wydanie płyty musiało zejść na drugi plan kosztem rachunków i przetrwania w szarej rzeczywistości. Nagrany przez nas materiał od ponad roku czeka na wydanie. Część kosztów wydania pokryjemy z własnej kieszeni, jednak aby nadać płycie szatę graficzną i odpowiednią ilość - potrzebujemy Waszej pomocy.

W ramach podziękowania chcielibyśmy zaproponować następujące opcje: 

1. Wszystkim, którzy wpłacą 50 zł i powyżej - płyta Caryny z podpisami muzyków zespołu 

2. Osobie, która wpłaci 201 zł - Nowak wyhoduje doniczkową żyworódkę, ofiarujemy również płytę (można to zamienić na wierszyk, który lider wyrecytuje z pamięci) ...plus płytę albo masło czosnkowe własnej produkcji

3. Osobie, która pokusi się o wpłatę 1500 zł - prywatny koncert Małej Caryny (Łukasz Nowak i Adam Marańda bez playbacku) + płyta. 

4. Osobie, która zdecyduje się na wpłatę powyżej 4000 zł - prywatny koncert całego zespołu + płyty i zdjęcie rzeki Drzewiczki. 

Mamy nadzieję, że nasza muzyka będzie Wam towarzyszyć dalej i niedługo spotkamy się podczas występów na żywo.

Bądźcie zdrowi!

Niech Was prowadzą same dobre myśli!

Łukasz Nowak

Grupa Caryna

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 780 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Nowak - awatar

Łukasz Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

M. W. - awatar
M. W.
100
Anna Maćkowiak - awatar
Anna Maćkowiak
100
Somsiad spod czwurki - awatar
Somsiad spod czwurki
50
Wafel :) - awatar
Wafel :)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata Madej - awatar
Agata Madej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Arkadiusz Łuszczek - awatar
Arkadiusz Łuszczek
50
Cezary Cis - awatar
Cezary Cis
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij