Zbiórka Kanał Katalina - Korona Oceanów - miniaturka zdjęcia

Kanał Katalina - Korona Oceanów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kanał Katalina - Korona Oceanów - zdjęcie główne

Kanał Katalina - Korona Oceanów

2 531 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Greg Radomski - awatar

Grzegorz Greg Radomski

Organizator zbiórki

UPDATE 2:

We are excited to announce that a hot supper will be served on board sponsored by Polka Restaurant in Los Angeles

My swim will be 3 days after Hunters Moon,  the Ocean will be beautifully lit by the full moon!

EXCLUSIVE UPDATE:

Experience the swim, marine life and gorgeous California sunrise from a 63-foot-long yacht! The space is limited. Suggested donation: $50. Email me at: [email protected] for more information and availability. My phone#: 551-497-9042

Hello!!!

The Ocean's Seven - is the biggest challenge for an open water swimmer. By now only 13 person achieved it, but none was from Poland (for comparison more than 400 person have climbed The Seven Summits - seven highest peaks on each continent). The seven channels and straits: The English Channel, The Gibraltar Strait, The Catalina Channel, The North Channel, The Cook's Strait, The Tsugaru's Strait and Molokai Channel make the famous Ocean's Seven. I have successfully swum the first two of them.


Below - certificate for successfull crossing of the English Channel.

Below - certificate for the crossing the Strait of Gibraltar

Now it is time for another challenge. The Catalina Channel from the Catalina Island to the South Beaches of Los Angeles downtown. I have booked my swimming for 16th of October 2019. Besides the low temperatures, strong currents and strong winds, there are many more dangers waiting for me, such as various animals like whales, dolphins and sharks. I will have to challenged them at the distance of  21 miles by myself. Unfortunately the hardest thing for me is to get about 5000$, what is for a Polish lifeguard large sum to raise.

 This price consists of:

$2,900 - The first nine hours of booking the piloting boat, that is swimming next to me. Each additional hour costs $175.
$75 - renting the kayak on which my supporter will be swimming (he is going to feed me, and navigate me)
$750 - The fees for Catalina Channel Swimming Federation (for an observer)
$1000 - The flight ticket from Poland to Los Angeles
$600 - accommodation in the vicinity of Los Angeles.

I am asking you for any financial help. Thanks to you I would be able to get closer to my biggest dream which is the Ocean's Seven

Thank you for any support.

Grzegorz Radomski

More articles about the Ocean's Seven
: https://en.wikipedia.org/wiki/Oceans_Seven
Me in socialmedia: https://www.youtube.com/watch?v=Ve2hm4ZZj-0

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dariusz Linkiewicz - awatar

  Dariusz Linkiewicz

  05.07.2019
  05.07.2019

  Grzesiek, trzymam kciuki! Napewno dasz radę!

 • bozanic1 - awatar

  bozanic1

  01.07.2019
  01.07.2019

  Eat, sleep, swim REPEAT! 💪🏻🏊🏻‍♂️

  • Grzegorz Greg Radomski - awatar

   Grzegorz Greg Radomski - Organizator zbiórki

   14.07.2019
   14.07.2019

   Thank U

 • Andy Kazmierczak - awatar

  Andy Kazmierczak

  06.05.2019
  06.05.2019

  Powodzenia Grzegorzu. Bedziemy trzymali kciuki! Andrzej i Amy

 • Grazyna Maria Redlich - awatar

  Grazyna Maria Redlich

  19.04.2019
  19.04.2019

  Jak najbardziej popieram starania Pana Grzegorza i licze , że uda sie zebrac na ten cel środki finansowe

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.01.2019
  21.01.2019

  Trzymam kciuki 😉

2 531 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Greg Radomski - awatar

Grzegorz Greg Radomski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej Stasiak - awatar
Andrzej Stasiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marysia - awatar
Marysia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
R i O - awatar
R i O
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij