Water for Cazale

70 zł  z 17 813 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Zabieglinski - awatar

Piotr Zabieglinski

Organizator zbiórki

Proszę Państwa po ostatnim przejściu huraganu Irma wioska  Cazale na Haiti gdzie mieszkają potomkowie Polskich legionistów została odcięta od żródła pitnej wody . Proszę mi wierzyć że sytuacja tam jest dramatyczna .Nasza organizacja pod nazwą Cazale99 zajmuje się pomocą dla tamtejszej zapomnianej Polonii .Na chwilę obecną szukamy środków na sfinansowanie budowy nowej studni głębinowej która zapewniła by czystą wodę pitną dla mieszkańców. Znależliśmy już wykonawcę tego projektu ale niestety kwota jaką musimy zapłacić przerasta nasze możliwości.Prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc i zapraszamy na nasz kanał  You Tube Cazale99 żeby przybliżyć Państwu naszą działalność .

Ladies and Gentelmen.

After the recent Hurricane Irma hurricane, Cazale village in Haiti where the descendants of Polish legionaries live, was cut off from the source of drinking water. Please belive me that situation is dramatic. Our organisation,Cazale99 ,is helping the Polonia what live there.At the moment,we are looking for founds to finance the construction of a new deep well that will provide clean drinking water for the residents. We already knew  the contractor of this project,but unfornately the amount we have to pay exceeds our capacity. We will be very gratfull for you help and welcome to our chanel You Tube Cazale99 to bring you closer to uor business.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 17 813 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Zabieglinski - awatar

Piotr Zabieglinski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij