Zbiórka Na karmę dla kotów wolnożyjących - miniaturka zdjęcia

Na karmę dla kotów wolnożyjących

Zbiórka Na karmę dla kotów wolnożyjących - zdjęcie główne

Na karmę dla kotów wolnożyjących

278 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Krawczyk - awatar

Dorota Krawczyk

Organizator zbiórki

Jestem Dorota, mieszkam koło śremu, od kilkunastu lat pomagam kociakom. dokarmiam je w dwóch miejscach w sumie takich  kociakow jest ok 20 dokładnej liczby nie znam niektóre z kotów przychodzą późno nocą .pierwsze z miejsc to okolice pałacu z dużym pięknym parkiem. Tak duży teren niestety stał się początkiem smutnej historii wielu porzuconych kociakow, w najtrudniejszym momencie było tam ponad 30 kotów, nie sterylizowanych,mega głodnych, często w bardzo złym stanie zdrowia.niekiedy było tak że pomoc przychodziła w ostatnim momencie 💔dziś jest ich tam koło 10 praktycznie wszystkie wysterylizowane, kociaki nie marzna już i nie mokna maja kilka budek wyłożonych słoma, mają też swoje "jadlodajnie" zadaszone. Ponad 20 kotów znalazło swój dom 🙆‍♀️😊czasami by ratować życie przemierzalismy ponad 100 km😉drugie miejsce to osiedle na którym mieszkam i kolejna tragedia wolnozyjacych kotów 6 kociakow jest już po zabiegach sterylizacji 😉kocurek że względu na to że bardzo kulal wymagał pomocy weterynarza i szczęśliwie znalazł dom po zakończonym leczeniu, jedna z kotek miała ogon w tragicznym stanie niestety częściowo musiał zostać amputowany. Ta gromada jest bardzo głodna 💔jeden ze starszych kocurkow codziennie zjada cała 400gr puszkę mokrej karmy 😔codziennie miski są puste 😔do tej pory pomoc weterynaryjna i karmę kociaki miały dzięki pomocy ludzi o ogromnych sercach za co bardzo dziękuję 😘. zebrane że zbiórki pieniądze chciałabym przeznaczyć na zakup karmy suchej i mokrej. Zapasy karmy która posiadam są niewielkie a w obecnej sytuacji panującej na świecie jest jeszcze trudniej walczyć o pomoc dla kociakow. Niestety pogoda też nie sprzyja noce są chłodne więc karma znika. Proszę w imieniu kociakow o pomoc 🙏o udostępnianie. Gdyby ktoś chciał przekazać karmę dla kociakow to też jak najbardziej 😉chce żeby miały  choć cząstkę tego co każdy szczęśliwi kot domowy czyli pełne miski. By miały siłę walczyć o przetrwanie każdego dnia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Dorota Krawczyk - awatar

  Dorota Krawczyk

  04.07.20
  04.07.20

  Kotka która pojawiła się na osiedlu z ogonem w fatalnym stanie 😔po kilku dniach kotkę udało się złapać niestety ogonek w znacznej części musiał być amputowany, kotka jest już też po zabiegu sterylizacji☺️

  Zdjęcie aktualności 52 052

Komentarze


 • Magda F - awatar

  Magda F

  11.07.20
  11.07.20

  Dziękuję Pani za dobre serce dla kotów, życzę powodzenia i wszystkiego dobrego 🍀❤️

  • Dorota Krawczyk - awatar

   Dorota Krawczyk - Organizator zbiórki

   11.07.20
   11.07.20

   Dziękuję ❤️sytuacja jest bardzo ciężka 😔mam ogromną nadzieję że nie nastąpi dzień w którym kociaki zostaną bez jedzenia 💔dlatego każda puszka, każda opakowanie suchej karmy czy każda wpłata jest teraz szczególnie na wagę złota. Pozdrawiam ☺️🐈

278 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Krawczyk - awatar

Dorota Krawczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Beata Karkoszka - awatar
Beata Karkoszka
20
Elżbieta Milewska Milewska - awatar
Elżbieta Milewska Milewska
20
Magda F - awatar
Magda F
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda Michalak - awatar
Magda Michalak
20
Urszula Szuleta - awatar
Urszula Szuleta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij