Zbiórka Skrzywdzona przez człowieka. - miniaturka zdjęcia

Skrzywdzona przez człowieka. Jak założyć taką zbiórkę?

Skrzywdzona przez człowieka.

739 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Czerniawska - awatar

Dorota Czerniawska

Organizator zbiórki

Edit:   pragnę dodać, że zbiórki prowadzimy na dwóch platformach (pomagam.pl, zrzutka.pl), które mają spowodować szybsze zebranie pieniędzy  całkowitą kwotą zdwóch zbiórek jest zebranie kwoty 4000 zł.  Obecnie na dwóch platformach zebrałyśmy łącznie 3000 zł.

Brakuje jeszcze 1000 zł do  zakończenia przez nas zbiórki.

Kwota ta wystarczy na pokrycie bieżących rachunków.

Wraz z koleżnką zajmujemy się pomocą najbardziej poszkodowanych kotów w naszym województwie. Zbieramy na leczenie i zabiegi operacyjne dla koteczki skrzywdzonej przez człowieka. Doraka bo takie imię otrzymała ( my jesteśmy dwie Doroty:)) dziś była operowana w Klienice Kurosz w Gorzowie, gdzie wcześniej zostało wykonane badanie tomografi komputerowej. Operacja polegała na wrowadzeniu drutu stomatologicznego, który ma na celu umocnienie pękniętej żuchwy i połamanego podniebienia. Dorka ma liczne pęknięcia czaszki z przemieszczeniem, złamaną łapę, krwiaki w czaszce oraz uraz oka, które prawdopodobnie zostanie usunięte.  Zbieramy pieniądze na jej kosztowne leczenie, badania. Będziemy wdzięczne za każdą nawet najmniejszą pomoc, liczymy na Wasze wsparcie. Większość środków finansowych pochodzi z naszego prywatnego budżetu, lecz ogrom leczonych u nas kotów przerasta nasze możliwości.  Koszty leczenia na chwilę obecną przekraczają 2900 zł (badanie TK, lecznie i dziś wykonany zabieg)..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
739 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Czerniawska - awatar

Dorota Czerniawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz - awatar
Mariusz
50
Lucyna Zawadzka-Szpak - awatar
Lucyna Zawadzka-Szpak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij