Zbiórka Walka o życie Herosa - zdjęcie główne

Walka o życie Herosa

721 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Kochani nasze stowarzyszenie działa charytatywnie . Utrzymujemy się dzięki wpłatom tylu wspaniałym osobom. To dzięki wam możemy interweniować , opłacać zabiegi , wizyty . To dzięki wam mają wszystko i nic im nie braknie.  To my wszyscy jesteśmy ich głosem . 


Heros bo tak go nazwaliśmy trafił do nas dnia 12.08.2018r . Jego stan był krytyczny , ledwo stał o własnych siłach. Bardzo odwodniony , zapchlony i zarobaczony . Pod lewą pachą znajduję sie duża stara rana z której leje się ropa i wypadały robaki.

 Ręce opadły nam i weterynarzowi , nie wiedzieliśmy jakim cudem on jeszcze żyje . Dzis sie dowiedzieliśmy , to cholernie silny kot ,który razem z nami walczy by stąpać po tym świecie jeszcze dlugo i twardo. Czeka go jeszcze zabieg , bo bez narkozy nie da się do konca opatrzec rany . Żyły są tak cienkie , że nie ma szans na wbicie igły , narkozy może nie przeżyć . Dlatego weterynarz walczy razem z nami o jego życie i robi wszystko by szybko wyzdrowial i nabrał sił abyśmy mogli przeprowadzić zabieg  .

🙏DLATEGO ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O POMOC W WYLECZENIU HEROSA 🙏

Aktualizacje


 • Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek - awatar

  Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek

  15.08.2018
  15.08.2018

  Kochani stan Herosa się pogorszył , dziś zastaliśmy go bez ruchu a jego miałczenia nie było słychać .Jest bez sił , dopadła go anemia , żółtaczka nie wspominamy o sinym odwodnieniu . Musieliśmy ryzykować podłączenie kroplówki i się udało .Leczenie potrwa dużo dłużej ale my się nie poddajemy ,Heros też chce jeszcze żyć . Prosimy was o wsparcie bardzo bardzo mocno

  Zdjęcie aktualizacji 18 604

Komentarze


 • Sliwka - awatar

  Sliwka

  13.08.2018
  13.08.2018

  Kochany. RUDZIKU DASZ RADĘ

  • Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek - awatar

   Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek - Organizator zbiórki

   13.08.2018
   13.08.2018

   Też w to wierzymy , dziękujemy za wsparcie w imieniu Herosa ❤

721 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Siwińska - awatar
Kasia Siwińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elaa - awatar
Elaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosław Bieńkowski - awatar
Jarosław Bieńkowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina - awatar
Ewelina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij