Zbiórka Strefa Świadomego Rodzica - zdjęcie główne

Strefa Świadomego Rodzica

50 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Strefa Świadomego Rodzica - bezpłatne warsztaty i szkolenia. 

W naszej Strefie pokazujemy Rodzicom jak można budować zdrowy rodzinny klimat wychowawczy, który jest dla Dziecka wspierającą przestrzenią do rozwoju. Prowadzimy bezpłatne warsztaty, szkolenia, spotkania, w których specjaliści z wieloletnim doświadczeniem dzielą się wiedzą i sprawdzonymi metodami pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nasze warsztaty są stworzone specjalnie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności w zakresie rodzicielstwa, komunikacji z dziećmi oraz dbania o własny dobrostan. To niezwykła okazja do pogłębienia wiedzy i zdobycia praktycznych narzędzi, które pomogą Wam stworzyć harmonijną i zdrową rodzinę.

Podczas naszych warsztatów pomożemy:

* Zrozumieć wpływ dzisiejszego świata cyfrowego na nasze dzieci i nas samych.

*Rozwinąć umiejętności efektywnej komunikacji w rodzinie.

* Radzić sobie z trudnościami w wychowaniu i rozwiązywać konflikty.

* Kreować zdrowsze relacje rodzinne, oparte na miłości i szacunku.

* Przekazywać naszym dzieciom wartości i mądrość.

W 2023 roku przeprowadziliśmy ponad 20 warsztatów dla Rodziców stacjonarnie i online, z których skorzystało już do tej pory ponad 500 osób! Do tej pory mogliśmy sfinansować takie szkolenia i webinary ze środków Narodowego Instytutu Wolności i z darowizn. Niestety projekt grupowego poradnictwa pedagogicznego kończy się w 2023 roku i nie mamy funduszy na realizację kolejnych warsztatów dla Rodziców. Pomóż nam kontynuować nasz projekt rodzicielski i docierać z wiedzą do coraz większej grupy osób!

Chcemy zrealizować w 2024 roku po 6 warsztatów metodycznych w miesiącu. W związku z tym potrzebujemy 28 000 zł na realizację projektu "Strefa dla Rodziców" w 2024 roku. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Karolina - awatar
Karolina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij