Zbiórka Country Competition 2018 BT - zdjęcie główne

Country Competition 2018 BT

31 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Klimasek - awatar

Natalia Klimasek

Organizator zbiórki

Witajcie :)

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma - kto pamięta tę piosenkę? Tworzymy grupę pasjonatów rasy bulterier - tak, to te śmieszne psy - świnki, owieczki, kózki itp. Nie, to nie są psy mordercy. To psy klauny, oddane rodzinie, zaskakujące właścicieli każdego dnia. Hodujemy bullki odpowiedzialnie, badamy je i robimy wszystko, co najlepsze dla rasy. Jesteśmy zrzeszeni w ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce), jedynej organizacji należącej do FCI, która wystawia prawdziwe rodowody honorowane na całym świecie.

A teraz do sedna - lubimy też wystawy. Jest kilka superważnych w Europie, zalicza się do nich International Weekend, odbywający się od kilkunastu lat w Leiden, w Holandii. Co roku Polska wystawia swoją reprezentację do Country Competition, czyli pojedynku o najładniejsze bulle na świecie. Nasze bulteriery są wysoko oceniane, stawaliśmy i na I, i na II lokacie. Niestety koszty takiego wyjazdu są bardzo wysokie i coraz trudniej jest nam zebrać pełną reprezentację, czyli 12 bulterierów - 6 psów i 6 suczek. Na tę wystawę i konkurencję przylatują nawet psy z USA, ludzie z całego świata - Nowej Zelandii, Australii, Meksyku... Amerykanie dofinansowują swoją reprezentację, dlatego też pomyślałam, że takie wsparcie, choćby w kwocie 1000 zł dla każdego psa z Polski, znacznie by ułatwiło wyjazd naszej reprezentacji, która ma niezmiernie duże szanse na sukces. Chętnie też przyjmiemy sponsoring wszelaki :) To co, pomożecie bandzie świrów realizować marzenia i sławić Polskę w świecie? Liczymy na Was!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
31 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Klimasek - awatar

Natalia Klimasek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Sajboth - awatar
Ania Sajboth
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij