Zbiórka Country Competition 2018 BT - miniaturka zdjęcia

Country Competition 2018 BT

Zbiórka Country Competition 2018 BT - zdjęcie główne

Country Competition 2018 BT

31 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Klimasek - awatar

Natalia Klimasek

Organizator zbiórki

Witajcie :)

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma - kto pamięta tę piosenkę? Tworzymy grupę pasjonatów rasy bulterier - tak, to te śmieszne psy - świnki, owieczki, kózki itp. Nie, to nie są psy mordercy. To psy klauny, oddane rodzinie, zaskakujące właścicieli każdego dnia. Hodujemy bullki odpowiedzialnie, badamy je i robimy wszystko, co najlepsze dla rasy. Jesteśmy zrzeszeni w ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce), jedynej organizacji należącej do FCI, która wystawia prawdziwe rodowody honorowane na całym świecie.

A teraz do sedna - lubimy też wystawy. Jest kilka superważnych w Europie, zalicza się do nich International Weekend, odbywający się od kilkunastu lat w Leiden, w Holandii. Co roku Polska wystawia swoją reprezentację do Country Competition, czyli pojedynku o najładniejsze bulle na świecie. Nasze bulteriery są wysoko oceniane, stawaliśmy i na I, i na II lokacie. Niestety koszty takiego wyjazdu są bardzo wysokie i coraz trudniej jest nam zebrać pełną reprezentację, czyli 12 bulterierów - 6 psów i 6 suczek. Na tę wystawę i konkurencję przylatują nawet psy z USA, ludzie z całego świata - Nowej Zelandii, Australii, Meksyku... Amerykanie dofinansowują swoją reprezentację, dlatego też pomyślałam, że takie wsparcie, choćby w kwocie 1000 zł dla każdego psa z Polski, znacznie by ułatwiło wyjazd naszej reprezentacji, która ma niezmiernie duże szanse na sukces. Chętnie też przyjmiemy sponsoring wszelaki :) To co, pomożecie bandzie świrów realizować marzenia i sławić Polskę w świecie? Liczymy na Was!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
31 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Klimasek - awatar

Natalia Klimasek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Sajboth - awatar
Ania Sajboth
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij