Zbiórka Postawmy Wiktorię na nogi - zdjęcie główne

Postawmy Wiktorię na nogi

150 292 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 441 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Banaszek - awatar

Agnieszka Banaszek

Organizator zbiórki

Wiktoria jest 9-letnią dziewczynką. Urodziła się jako skrajny wcześniak, w 30 tygodniu ciąży, z wagą urodzeniową 1480 gram. Mimo małej masy urodzeniowej od samego początku dzielnie walczyła o każdy dzień życia. Dzięki ciężkiej, systematycznej i bardzo intensywnej rehabilitacji potrafi samodzielnie siedzieć, czworakować oraz chodzić przy balkoniku. Jednak głównym celem jest możliwość samodzielnego chodzenia, do czego dążymy. Problem z jakim Wiktoria mierzy się na dzień dzisiejszy to podwyższone napięcie mięśniowe w kończynach dolnych uniemożliwiający stabilizację, równowagę i chód. Innym problemem jest niedowidzenie. Ze względu na niepełnosprawność ruchową wymaga długotrwałej i codziennej rehabilitacji, która musi być prowadzona przez fizjoterapeutę posiadającego odpowiednią wiedzę i umiejętności. Wiktoria wymaga codziennego usprawniania ruchowego, ćwiczeń samoobsługi oraz pracy przy sprzęcie pomocniczym (trójnogi, balkoniki, bieżnia). Ćwiczenia te są nieodzowną częścią jej dnia codziennego. Na dzień dzisiejszy jest pod stałą opieką lekarza rehabilitacji, ortopedy, neurologa i okulisty. Są to ogromne koszty wiążące się również ze zmianą sprzętu rehabilitacyjnego, obuwia, wózka, pionizatora, balkonika czy krzesełka do szkoły.  Raz do roku konieczna jest wymiana ortez. Duże zmiany i poprawę funkcjonowania wprowadzają turnusy rehabilitacyjne i usprawniające. Mimo niepełnosprawności i niedogodności stawianych na jej drodze Wiktoria jest dzieckiem bardzo pogodnym, otwartym i szukającym kontaktu z rówieśnikami. Jest bardzo towarzyska i koleżeńska, lubiana przez koleżanki i kolegów w szkole, radosna i uśmiechnięta, pełna energii i pozytywnego nastawienia do życia. Nie zniechęca się ciężką rehabilitacją i bólem wpisanymi w jej codzienność. Wielkim marzeniem Wiktorii jest chodzić samodzielnie i nie być zależną od innych osób. Jej wielką pasją jest śpiewanie. Najbliższe osoby robią wszystko, aby Wiktoria mogła samodzielnie funkcjonować. Głównym cele jest przygotowanie Wiktorii do operacji kręgosłupa (SDR - selektywna rizotomia korzeni grzbietowych), którą musi przejść nie później niż w wieku 12 lat.  Do tego czasu, wymagana jest intensywna i kosztowana rehabilitacja, która ma przygotować Wiktorię do zabiegu. 

Dzięki tej zbiórce możemy pomóc POSTAWIĆ WIKTORIĘ NA NOGI !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Banaszek - awatar

  Agnieszka Banaszek

  19.10.2021
  19.10.2021

  Drodzy darczyńcy, przyjaciele, ofiarodawcy i wszyscy którzy wspieracie dobrym słowem, uśmiechem, każdą rzeczą przekazaną na licytację, przyjmijcie podziękowania za Wasze ogromne❤❤❤. Nasza wspaniała i dzielna Wojowniczka pozdrawia Was wszystkich z turnusu rehabilitacyjnego w Ośrodku Rehabilitacyjnym Złota Rybka http://www.zlotarybka.info/
  To dzięki Wam❤😘❤😘❤😘

  Zdjęcie aktualizacji 76 843

Komentarze


 • BRATKI - awatar

  BRATKI

  31.01.2023
  31.01.2023

  BRATKI

 • Aleksandra Gendek - awatar

  Aleksandra Gendek

  31.01.2023
  31.01.2023

  TORBA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.2023
  28.01.2023

  TOREBKA2

 • Anna Tobiasz voucher - awatar

  Anna Tobiasz voucher

  21.12.2022
  21.12.2022

  Dzień dobry, wpłaciłam za wygraną licytację - voucher Zdrowa Stopa. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę 😊😊🎄

  • Agnieszka Banaszek - awatar

   Agnieszka Banaszek - Organizator zbiórki

   21.12.2022
   21.12.2022

   Dziękujemy ❤️ wszelkiego dobra życzymy 🤗

 • Agnieszka Zając - awatar

  Agnieszka Zając

  11.09.2022
  11.09.2022

  Voucher

150 292 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 441 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Banaszek - awatar

Agnieszka Banaszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 441

OBRAZ - awatar
OBRAZ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anna Michalik-Śmietanka - awatar
Anna Michalik-Śmietanka
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Patyk11111! - awatar
Patyk11111!
1
Kamila Rutkowska - awatar
Kamila Rutkowska
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij