Zbiórka Cegiełka od Uniwersytetu - zdjęcie główne

Cegiełka od Uniwersytetu

2 151 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Violetta Kulik - awatar

Violetta Kulik

Organizator zbiórki

Ta wyjątkowa zbiórka dotyczy trzech Domów Pomocy Społecznej, z którymi współpracuje Uniwersytet Śląski w Katowicach. Podopieczni z tych placówek uczestniczą u nas w różnych projektach, a nasi studenci uczęszczają tam na różnorodne praktyki, wizyty studyjne, niektórzy nasi absolwenci pracują tam zawodowo. Są tam prowadzone prace dyplomowe, magisterskie oraz prace badacze naszych naukowców.

W ramach za dotychczasową gościnność i współpracę chcemy im teraz podziękować.

Zapraszamy członków społeczności akademickiej do udziału w zbiórce na zakup środków ochrony osobistej, które trafią do:

- Powiatowego Domu Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień”,
ul. Korfantego 1, Cieszyn (dla osób starszych),

- Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame, ul. 1-go Maja 12, 43-246 Strumień,

- Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną w Pielgrzymowicach prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi, Golasowicka 15, 43-253 Pielgrzymowice.

Jeżeli możesz i chcesz się do nas przyłączyć... zróbmy to razem!

Jeśli nie możesz pomóc materialnie, prosimy o wsparcie naszej inicjatywy dobrą myślą i poprzez udostępnienie informacji o zbiórce.

Pandemia koronawirusa wpłynęła na życie nas wszystkich. Nikomu teraz nie jest łatwo, jednak każdy z nas może zrobić coś, aby pomóc najsłabszym. To prawdziwy sprawdzian z człowieczeństwa, empatii i odpowiedzialności.

Trzymajmy się razem!

                                                                                    Zenon Gajdzica

                                                                                     Patrycja Szostok- Nowacka

                                                                                     Dorota Prysak 

                                                                                     Violetta Kulik


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    24.04.2020
    24.04.2020

    ważny cel, wspierajmy, każda złotówka ma znaczenie

2 151 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Violetta Kulik - awatar

Violetta Kulik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wanda Postrożny - awatar
Wanda Postrożny
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona D. - awatar
Iwona D.
50
Magdalena Bełza-Gajdzica - awatar
Magdalena Bełza-Gajdzica
100
Anna Wojtas-Rduch - awatar
Anna Wojtas-Rduch
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij