Zbiórka Na tranzycje Alexandra  - zdjęcie główne

Na tranzycje Alexandra

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alexander Grey - awatar

Alexander Grey

Organizator zbiórki

Dzień dobry drogi czytelniku.

Nazywam się Alexander i, krótko mówiąc, jestem transpłciowym mężczyzną, desperacko próbującym zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc zacząć medyczny/prawny proces tranzycji (tj. terapię hormonalną, maskulinizację klatki piersiowej, prawną korektę dokumentów, aby nazwać te kluczowe punkty).  Niestety, w kapitalistycznym świecie, w jakim żyjemy, młody człowiek taki jak ja (mam 18 lat), licealista z niesamowicie nieakceptującą mnie rodziną (co jednocześnie wymaga ode mnie zaoszczędzenia wystarczającej ilości pieniędzy, aby, jeśli okoliczności mnie do tego zmuszą mieć dach nad głową i móc utrzymać się), nie jest w stanie sam sobie pozwolić na zdobycie takiej sumy, która mogłaby zakończyć moje wieloletnie cierpienie i pozwolić mi zaznać chociaż trochę normalnego życia.

Jeśli ty, drogi czytelniku, masz możliwość oraz chęć wsparcia mnie, byłbym więcej niż wdzięczny.

Dziękuje Ci z całego serca.

Alexander :)

[Ten wpis nie ukazuje pełnego obrazu mojej sytuacji, ponieważ oddaje moją frustrację, beznadziejność i zmęczenie całą koncepcją proszenia innych o pomoc.  Najprawdopodobniej ty, drogi czytelniku, i tak jesteś w jakimś stopniu zaznajomiony ze mną, by dotrzeć do tego wpisu, więc nie wdawałem się w żadne szczegóły. Jeśli tak nie jest w Twoim przypadku, nie wahaj się ze mną skontaktować. Dziękuję]

PS Niestety nie posiadam kota, ale bardzo je lubię i z tej okoliczności często pojawiają się one w moich rysunkach. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alexander Grey - awatar

Alexander Grey

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij